gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

ODTU 30 Öğretim Elemanı Alacak

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), çeşitli alanlarda 30 öğretim elemanı alacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Mühendislik, Mimarlık, Fen Edebiyat, Eğitim, İktisadi ve İdari Bilimler fakülteleri ile Enformatik Enstitüsü'ne toplam 12 profesör, 5 doçent, 5 yardımcı doçent ve 8 öğretim görevlisi alınacak.
    Adayların, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddelerindeki şartlar ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nde belirtilen şartları taşımaları, eğitim-araştırma yapacak ve yaptıracak düzeyde İngilizce bilmeleri gerekiyor.

Profesör ve doçent kadrolarına başvuranlar, yaptıkları yayınlar ile istenen belgeleri Rektörlüğe teslim edecekler. Yardımcı doçent ile öğretim görevlisi kadrolarına başvuracaklar ise işlemlerini ilgili fakültelerden yürütecekler. Başvuru süresi, bu ilanın yayınlandığı günden itibaren 15 gün olacak.

Profesör ve doçentler, daimi statüde görev yapacaklar.

ODTU 30 Öğretim Elemanı Alacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Odun kürek

Odun kürek

Rüyada odun kürek görmek, bekar için sirlari ve mali muhafaza edemeyen bir zevceye delalet, eder. Bazan odun kürek, üzüntü, keder ve sikintilarin gitmesine, borçlari ödemeye delalet eder. Bazan da odun kürek, kendisinden herkesin yardim istedigi itimad edilir ve emniyetli bir adamdir. Bir kimse rüyada kendi elinde bir odun kürek oldugunu görse, her hayir, fazilet ve meziyet o kimse tarafina...
  2. Odun

Odun

Kesilip parçalanma ihtiyacı olmadan yakılmaya hazır halde odun görmek güç işlerin kolaylaşmasına, devlet yönetimine yaklaşmaya, mirasa, ihtiyaçları gidermeye, muattal vakıf malına; İri ve hantal, kesilip kırılması gereken odun görmek güçlükle ve şer metoodlarla elde edilecek rızka; Odun ahmaklığa ve kalın kafalılığa, aşırı cimriliğe, koğuculuğa, katı ve yaramaz söze, günah işlemeye; Odun...
  3. Royal Caribbean International, 32 bin 500 eleman alacak

Royal Caribbean International, 32 bin 500 eleman alacak

royal caribbean iş başvurusu royal caribbean başvuru iş başvuru formu cruise gemileri başvurusu 2010 Dünyanın en büyük cruise şirketlerinden Royal Caribbean International, 32 bin 500 eleman alacak. Yöneticisinden servis elemanına, resepsiyon görevlisinden aşçıya her pozisyonda açık var. Aylık kazanç 2 bin dolardan başlıyor..... Süper lüks seyahat gemilerinin (cruise)sahibi ABD'li Royal...
  4. 17 büyük şirket 20 bin eleman alacak

17 büyük şirket 20 bin eleman alacak

İşsizliğin rekor seviyeye ulaştığı dönemde şirketlerden gelen eleman alınacak haberleri işsizlere umut oldu. Migros'tan Turkcell'e, HP'den Ülker'e birçok şirket, "ölü yıl" ilan edilen 2009'da binlerce kişiyi işe alacak. İşte yeni iş alanı yaratacak sektörler ve aranan elemanlar..... Para dergisinin bu hafta hazırladığı kapak haberine göre Migros'tan Turkcell'e, HP'den Ülker'e...
  5. Benim Sevgilim Bir Odun

Benim Sevgilim Bir Odun

odun sevgili sevgilim beni anlamıyor sevgilim odun sevgili hikayeleri Merhaba Sevgili Melekler, Herkesin başından sevgilileri ile ilgili birşeyler geçmiştir. Bizler bugün bu başınızdan geçen olayları irdelemek yerine, herkesin samimi bir şekilde " Sevgililerinin Odunluklarından " bahsetmelerini ve kaleme almalarını istiyoruz. Amaan benim aklıma gelmiyor, benim sevgili harika vs...

Sayfayı Paylaş