gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Of demek

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir kimse, rüyasinda "öf" dedigim görse ana ve babasina asi olur. Nitekim Kur'an-i Kerim'de "... Onlara öf (bile) deme, onlari azarlama" (isra suresi, a.23) buyurulmaktadir.

Of demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Of Of

Gülşen - Of Of

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım Konuşmaksa bi hayal oldu Üzülmem mi, bozulmam mı Kırılmam mı,darılmam mı of Kadersiz miyim neyim Oyuncağın mıyım neyim Of of kömür gibi yanıyorum of of Ayıp mıdır seviyorum of of Hislerimle oynuyorsun Gırgır geçip duruyorsun Neden böyle yapıyorsun of Of of kömür gibi yanıyorum Of of ben derdimi biliyorum Of of düşlerime...
  2. Güllü - Of Allahım Of

Güllü - Of Allahım Of

Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden ciktin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of derdime bir care bulun yada beni vurun of allahim of Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden cikardin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of...
  3. Ferdi tayfur- of dağlar of

Ferdi tayfur- of dağlar of

of aglar of of taslar of aldiniz benden yarimi of daglar of of yollar of kime diyeyim derdimi ben sana sir verdimde sen bana yol vermedin ben sana feryad ettim sesime ses verme din akmaz oldu irmaklar soldu yesil yapraklar bu kadar zalim olma seni de yer topraklar senide yer topraklar of daglar of taslar of aldiniz benden yarimi of daglar of of yollar of kime diyeyim...
  4. Of ya..

Of ya..

Aslında çokta büyültülcek birşey deil bunu biliyorum ama neden hep içimde tutayım ki.. banene ya bağıra bağıra söylemek istiyorum.. neden sevgilim olacak insan direk arıyorda mesaj atmıyor ay uyus oluyorum ya arama ya uyandıgında bir günaydın mesajı at ne bilim gece yatarken iyi geceler falan.. demiyorum hiç birşey hıhhh... :(:( kendime bir şarkı armağan edim bari.. Bir derdim var...
  5. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...

Sayfayı Paylaş