gebe
  1. bayırgülü

bayırgülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

of off kfam çokkarışık

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bayırgülü tarafından paylaşıldı.

selam melekler ben 6 yıllık evliyim 22 yaşındayım çok derliyim çok stresliyim eşimle boşanıyoruz ayrı yaşıyoruz 1 ay önce beni istemeyen adam hergün beni arıyor yememeğe gidelim yok gezelim diye anlamıyorum ya ne yapmak istedini bna yardım lütfeeeennn

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aranızı iyi yapmaya calısıyor olabilir mi ? 6 yıllık evlisin erken evlenmişsin daha yolun basındasın ama seninle devam etmek istiyorsa bir şans verebilirsin..

3. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bosanmak cok kolay ama gerisini dusun.bir sans ver en azindan

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Belki de bir hata yapti donmek istiyor hatasindan,senin yasin 22 ise esinin kac olabilirki diye dusundum,o da genctir buyuk ihtimal ve bir hata yaptigini farketmis olabilir.
    bir konus bence.

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

her insan her sorun son bir sansi hakediyor bence....bi denemekten hic bisey kaybetmezsin..sonucta 6 senelik bi evlilik var..cocuk varmi bilmiyorum ama bence bunu hatirina sans vermelisin.....keske benim esimde birden böyle degisse hata yaptim affet dese.....allahim benide duy nolursun yalvariyorum sana......

6. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bence burnu surtulmus:) 6 yillik evlilik zaten bi anda kopamaz illaki asamalari olucak esinin attigi ilk adimla ya yeniden mutlu olucaksin yada beceremicek tamamen kopucaksin. iki secenek icinde denemeye deger.. zaten bu yasta uzun bir evlilik olmus illaki kisa sureli problemler olur bunuda mola olarak sayarsin:)

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    şimdi 22 yaşın var 6 senelik evlisin 16 yaşında evlenmişin daha çocuk denilen yaşta herkes hata yapar bu yaşta evlilik ağır gelir,eşin anlamışsa hatasını telafi etmeye çalışıyorsa bir şans ver.

8. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    neden boşanıyorsunuz eğer aranızda halledilemeyecek tarzda problemler yoksa bir şans daha ver eğer eskisi gibi olursanız evliliğinizi kurtarmış olursunuz koskoca 6 yılında boşa gitmiş olmaz.. Allah hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin :)

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

noldu bayirgülü`?? bizleri habersiz biraktin..hakinda hayirlisi olsun canim ya...insallah düzelmistir....

of off kfam çokkarışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can`t take my eyes off of you

Can`t take my eyes off of you

(C) (Cmaj7) (C7) (F) (Fm) (C) (D) (C#) (C) (C) You`re just good to be true (Cmaj7) Can`t take my eyes off you (C7) You feel like heaven to touch (F) I wanna hold you so much (Fm) At long last love has arrived (C) And I thank God I´m alive (D) You`re just too good to be true (C) Can`t take my eyes off of you (D) (C#) (C) (C) Pardon the way that I stare (Cmaj7) There`s...
  2. Of off offff aşkın gözü kördür

Of off offff aşkın gözü kördür

ASKIN GÖZÜ KÖRDÜRRRR
  3. off...

off...

saçlarımın gemen uzaması için ne yapmam qerek...
  4. Off

Off

Birazdan 2 tane sınavım var okulda son finallerim ve artık çekilmiyor bu sınavlar. Birde Sağolsun Duruel hocamın ne soracağı bile belli değil 4 saatlik uykuyla ayaktayım, grip oluyorum, uykum var. Sanırım şu an kimse benden daha çok gergin, sinirli,asabi ve uyuz olamaz...
  5. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...

Sayfayı Paylaş