gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Of ya..

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Aslında çokta büyültülcek birşey deil bunu biliyorum ama neden hep içimde tutayım ki.. banene ya bağıra bağıra söylemek istiyorum..
    neden sevgilim olacak insan direk arıyorda mesaj atmıyor ay uyus oluyorum ya arama ya uyandıgında bir günaydın mesajı at ne bilim gece yatarken iyi geceler falan..

demiyorum hiç birşey hıhhh... :(:(

kendime bir şarkı armağan edim bari..
    Bir derdim var artık tutamam içimde.. tutsam nereye kadar .. falan filan işte..

Young bride ve esinerkan bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    oyy oyyyy herkesin bi derdi var ayyy ayy belenim benim yaaa herkes arasın diye ister seninkide mesaj mı atmıyo :D kız Allah iyiliğini versin sıkma canını belki konşmak daha ucuza geliyodur :D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Banene bedava sms yapsın ozaman şu telefona Allah Rızası İçin bir msj atan olsun ya :)

4. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sen ona atıyonmu nişanlına belki cevap atmak için atar o da :D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Atmıyorum atmıcamda..

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayy belenim ewlenince aramıcak bile ben msj yağmuruna tutuluyodumda ne oluyodu şimdi aramıyo bile msjı esss geçtim

ßeLeN bunu beğendi.
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Dileğim canım benim üzülme kız :)

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım çok haklısın... Geçen gün çok fena kapıştık bu yüzden gerçi daha çok birikmişim vardı içimde çok fena patladfım... o da ne kadar hatalı olduğunu anladı ama ben kırıldıktan sonra anlasa kaç yazar...dur bakalım kuzum seninkinin kafası dank eder inş. :D:D ben bnmkinin kafasını zorla dank ettirdim hatta yakın olsak dank değil pat küt bile ettiririm ama :D:D

ßeLeN ve esinerkan bunu beğendi.
  9. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    belenim dank ettirdinmi sen hahaha

10. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    ayy allah iyiliğini versin şulem ya hahaha aman erkek milleti kadınları anlamıyolar yada anlaamazlığa veriyolar allah gönlünüze göre versin

11. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım ya bende öleydim biliyomusun ? benim eşimde hep arardı beni hep ama 1 msj bile atmazdı msjlaşan çiftlere imrenirdim sölerdim eşime bekarkende iki saat msj yazmaklamı uğraşıcam bana boş geliyo derdi arıyorum hem o güzel sesini duyuyorum hemde sölemem gerekeni söyleyip kapatıyorum derdi bakma aslında sevinmen lazım bi yerde okumuştum msj atmayan arayan erkekler olgunlaşmış evliliği kaldırabilecek kapasiteye ulaştıklarını falan söylüyodu bu yazıyı okuyunca ben koyverdim giiti ama arkilerimde hep bze özenirdi hep konuşuyosunuz benimki birkere aramaz diye:D yani anlayacağın bize bişey fayda etmez nefis işte:D msj atsa aramıyo deriz arasa msj atmıyo deriz:D

12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol ayşegülüm çiçeğim :D:D

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Yok anacım DANK MANK ETMEDİ HALA.... etmezde..

Of ya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Of Anne Ya

Of Anne Ya

SAAT 03.30'du. Adamın telefonu çalmaya başladı. Başını gömdüğü yastıktan binbir zorlukla kaldıran adam, yatak ucundaki telefona uzandı: "Alo! Kimsiniz?" "Benim oğlum, annen!" "Anne of ya.. Bu saatte ne var Allah aşkına! Yarın ne kadar önemli işlerim olduğunu bir bilsen...." "Şey oğlum.." "Ne var anne, beni bu saatte...
  2. Gülşen - Of Of

Gülşen - Of Of

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım Konuşmaksa bi hayal oldu Üzülmem mi, bozulmam mı Kırılmam mı,darılmam mı of Kadersiz miyim neyim Oyuncağın mıyım neyim Of of kömür gibi yanıyorum of of Ayıp mıdır seviyorum of of Hislerimle oynuyorsun Gırgır geçip duruyorsun Neden böyle yapıyorsun of Of of kömür gibi yanıyorum Of of ben derdimi biliyorum Of of düşlerime...
  3. Güllü - Of Allahım Of

Güllü - Of Allahım Of

Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden ciktin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of derdime bir care bulun yada beni vurun of allahim of Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden cikardin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of...
  4. oF oF bende dert bitermi ya !!!

oF oF bende dert bitermi ya !!!

Bundan 4 sene önce internetden birine aşık olmuştum.O istanbulda ben ankarada kameradn birbirimizi görüyoduk telefonla konusuyoduk.5 6 ay sürdü... Ama sebebsiz bitti yani hiç bişey demeden son buldu. Ben bunun için çok ağladım öyle böyle değil intahara kadar gittim ama olmadı sonra aradan bir sene fln gecti tekrar döndü tekrar terktti mahvoldum... Sıkıntım zaten var bide bu eklndi neyse bütün...
  5. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...

Sayfayı Paylaş