gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

off aman ya geçemiycen karşıya işte anla:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    güzel paylaşım olmuş ellerıne sağlık

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay bakarken ben sinir oldum yaaa :D:D

gecemedi bi türlü :D:D:D

off aman ya geçemiycen karşıya işte anla:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Aman ağlamasın", "Aman üşümesin", Peki ya sonrası ?

"Aman ağlamasın", "Aman üşümesin", Peki ya sonrası ?

Aşırı istenilen, geç kavuşulan, tek çocuk, ilk çocuk, tek erkek veya kız çocuk, en küçük çocuk, geniş bir sülalenin tek erkek çocuğu gibi çocuklar genellikle abartılmış sevginin odak noktası olurlar. El bebek gül bebek büyütülürler. Kucaktan yere indirilmezler.Genellikle bu tür çocuklar erken konuşup geç yürürler. Aile tarafından çocuğun her çağrısına cevap verilir. Bir kral gibi her...
  2. İşte Of Aman Nalan

İşte Of Aman Nalan

müziğin usta seslerinden sevilen şarkıcı Nalan uzun bir aradan sonra yine sevenleriyle buluşuyor......... 8 YIL ARADAN SONRA SAHNELERDE MÜZİK DÜNYASININ USTA İSİMLERİ ARASINDA YERİNİ SAĞLAMLAŞTIRAN NALAN, 8 YIL ARADAN SONRA İSTANBUL GECCE HAYATINA DÖNÜYOR. Yaptığı şarkılar ile her zaman kendinden söz ettiren Nalan, uzun sessizliğini bozduğu 'Demode' albümü ile müzik severlerle buluşmuş...
  3. Güneş çarpmasına karşı aman dikkat!

Güneş çarpmasına karşı aman dikkat!

gebelikte güneş çarpması Her ne kadar son zamanlarda havalar mevsim normallerinin altında serin olarak geçsede yinede güneş yaz sıcağına layık bir şekilde ortalığı yakıp kavurmaya devam ediyor.Özellikle uzmanların uyarısı güneş çarpmasına karşı önlem almanız Sizlere uzmanların güneş çarpmasına karşı yapabilecekleriniz ve çok daha fazlası bilgilerini aktarıyorum Yaz mevsimini sürüyoruz, güneş...
  4. off neden ya ???

off neden ya ???

kızlar gercekten cokk merak ediyorum bu sorunun cevabını bir erkek sevgilisi olmasına ragmen neden son ayar müzik acıpp arabasında gezer kii... başka kızlara hava atmak için mi yokk eger böyleysee birisinin kafasını kıracagım...:bangin:
  5. Off ya oof

Off ya oof

Ya benim dipLoma puanım 74. Sbs ortaLamam ise 312. Ankaradaki hanqi liselere gidebilirm . Aciil cvp lütfeeen ?

Sayfayı Paylaş