gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

off beee yine damardan girecek bunlar

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

off off nickler unuturum nickleri pff nickler damardan girecek damar sözler damardan giren sözler GeCENİn En kAranLıK OldUğu An gÜnEşİn DoĞMaSıNA EN yaKın oLdUğU AndıR..!
    ÖlEceKMiYiM taMda SöYLEyEceK ÇAĞIMDA SÖYLeNmEdik cÜmLeniN haSrETi dUDAğıMDa…

KAr tAnElEri NeZaMan ÜşüRsE bEnDe o zAmaN uNuTuRum SeNİ…

TOhUmLArIm gÜNEşe YALVARIRKEN SaNA inAT DoĞDu SevdAM SaNA OLAn SEWDaM!

SeNLEYKEn SeNSZlİK GÖZÜMÜN önÜNDeyEKn Bana kiLOmetRELeRCE uzAk olmANın hiçBİrşei dEğİştirmeDiİNi biLİyosun ama BEN yİNedE söLiyim Seni kocAmaN KocamAn SewiOrUmmmm J

Farklıyız birbirimizDEN GÜzElim..apaYRI düNYAların insanlarıYIZ..Tek Suçu doĞUpta sEVmek olaN Bir anLIk heveSİn kUrbanLaRIYız..sEN sEnİN oLacAk şEYİ sEVErsiN bEn yalNIz senİ SeN Allah’tan neler neleR DilErSİn BeN sEnİ… DEdiM ya farklIyIZ bİRBİriMİZdEn….

kirLi bir çocuk yüzüyüm kapında…şeker deil istedim sevgini koy avuçlarıma..

kaLbinde biraz sevgiye yer kaLmışsa BuL,sev.. sevecek insan kaLmıssa…Aşkında değeri artar…Fakat insana değer kalmıssa…

Aynı ruhtan yücelen bir nice unsur gibiyiz. iki can-icre biriz.sonsuza yansır gibiyiz.bir güzel anlamı olacak sevgimizin,bilki sen bende ve ben sende birer sır gibiyiz.gelmez sana bir ziyan bu aşktan gönlüm!can gitsede korkma başka bir candır ölüm… ! (Hz. MevLaNa)

Son nefesimde eLimi sen tutacaksın, son sözLerimi bir sen duyacaksın meLekLerin sözü var…

Kilitli kapılar var yüreğimde senden başkası girmesin diye. Bir korku var içimde beni unutursun diye.Bir boşluk var yüreğimde YANIMDA YOKSUN DİYE…

Aşk geçici sevgi bir ömürdür. Seveni aşk değil,sevgi öldürür!Sevgi sevda bahçesinin bir gülüdür. Benim bahçemin gülü de sensin birtanem…

Seni sevdiğimi biran olsun unutursan durma git buralardan. Beni de ölenlerin arasına koy… ya a beni kalbinde hiç yaşanmamış farz et…

Hayat benim anlamı sensin. Yıldız benim dilek sensin. Bulut benim yağmur sensin.
    Ben sende ki benim sen bende ki sensin. Ömür denilen meçhul bizimle tükensin…

Sen benim ilkim ve sonum. Yıldızlara bakışım ve ağlayışım. Yalnızlığım ve sessizliğim. Gün ışığım ve ay ışığımsın. Sen benim bitanemsin… bitaneme

Kayıp bir şehir şu ömrüm neye esirrr? Ne olur sesimi duysanaaaaaaaaaaaaaa

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık güzeldi

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok uzun ama okudum güzeeeeeeeeeeeeeel

off beee yine damardan girecek bunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damar

damar

yüzün şişmesinin nedenleri yüz şişmesinin nedenleri beyin damarlarında genişleme yüz sebepleri el şişmesi Damar damar sertliği Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk arasında damar kireçlenmesi tıp dilinde ise Arterio Skleroz veya Atheremo denir. Nedeni, kan damarlarının iç kısımlardaki hücrelerin esnekliğini kaybedip,...
  2. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  3. Dede ile Nene Ye Bak 70 inden Sonra Coşmuş Bunlar Beee !!!

Dede ile Nene Ye Bak 70 inden Sonra Coşmuş Bunlar Beee !!!

Dede ile Nene Ye Bak 70 inden Sonra Coşmuş Bunlar Beee !!! aşşagıdaki açılan pencereye arada açılınca üstlerine tıklasanız daha çok güleceksiniz:):) BURDAN
  4. off...

off...

saçlarımın gemen uzaması için ne yapmam qerek...
  5. Off

Off

Birazdan 2 tane sınavım var okulda son finallerim ve artık çekilmiyor bu sınavlar. Birde Sağolsun Duruel hocamın ne soracağı bile belli değil 4 saatlik uykuyla ayaktayım, grip oluyorum, uykum var. Sanırım şu an kimse benden daha çok gergin, sinirli,asabi ve uyuz olamaz...

Sayfayı Paylaş