gebe
  1. niisam

niisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

off çok sıkıldım artık burdan...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında niisam tarafından paylaşıldı.

offff çok sıkıldım slm arkadaşlar bulunduğum yerden çok sıkıldım artık eşim polis memuru olduğu için biltisin ilçesinde mecburi hizmetimizi yapıyoruz bende çalışıyordum ama 2,5 aylık bebeğim olduğu için doğum iznine ayrıldım evdeyim şu an hiç kimsem yok burda çok yalnız hissediyorum kendimi çıkıp gezecek hiç bir yer yok burda bütün gün evdeyim resmen mahrumiyet bölgesi dışarı çıkıp yürüyemiyorsun bile ailem istanbulda havalar soğuk olduğu için orayada gedimiyorum bebeğimi hasta ederim diye artık çıldıracağım daha önce hiç ayrılmamıştım ailemden buraya gelmeden önce bizde istanbulda oturuyorduk buraya gelince kendimi resmen büyük bir boşlukta hissediyorum.neyseki bu son senemiz burda inşlh.yazın bitiyor burdaki görevi.yok terör korkusu birşey olacakmı acaba korkusu offff yoruldum artık :(

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ya aynı benim kaderimde böyle olcak benim nişanlımda askeri personel subay biizimde doğu görevimiz olcam ufff ben napcam ya allah kolaylık versin sana ablam :(

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    E artır buradasınız, bizde kooooos kocaman bir aileyiz. Bizimle ve konularımızla vakit geçirirsiniz fenamı :) Hem birşeyler öğrenirsiniz hem size kimse yemeğe ve kahve içmeyede gelmez tasarruf edersiniz :D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sadmine katılıyorum :D
    benim yakınımda iş için tasınmak zorunda kaldı ama kısa sürede alıstı olması gereken buu zaten bebekle ilgilenirken yaz coktan gelir sizde istanbula gelirsiniz ama istanbulda olan sorunlar kadar orda beter seylerin olcağını düsünmüyorum ben :) korkma korkarsan basına gelir

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    geçer cnm inş allah yardımcın olsn az kalmış zaten biraz sabır

off çok sıkıldım artık burdan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk taklidi yapmaktan çok sıkıldım

Mutluluk taklidi yapmaktan çok sıkıldım

kocamdan sıkıldım . Buradakilere seni biraz farklı anlattım, kusura bakma. Seni benim kocam zannediyorlar, eski kocam, yani eski ve rahmetli kocam... Kızma hemen bana, çatma kaşlarını öyle. Seni öldürmüş falan değilim ama onlara bu durumu açıklamamın başka bir yolu yoktu. Merhaba canım, gene ben geldim. Kusura bakma bugün biraz geciktim. Bilirsin işte günlük işler, faturalar,...
  2. off...

off...

saçlarımın gemen uzaması için ne yapmam qerek...
  3. Off

Off

Birazdan 2 tane sınavım var okulda son finallerim ve artık çekilmiyor bu sınavlar. Birde Sağolsun Duruel hocamın ne soracağı bile belli değil 4 saatlik uykuyla ayaktayım, grip oluyorum, uykum var. Sanırım şu an kimse benden daha çok gergin, sinirli,asabi ve uyuz olamaz...
  4. artık bende burdayım......

artık bende burdayım......

merhaba arkadaşlar sitenize üye olmadan öncede sürekli buradaydım misafir olarak uzun incelemelerim sonunda bende aranızda olmak istedim... 33 yaşındayım 1 oğlum var ...şimdilik ev hanımıyım...:bulas:
  5. Bu hayattan çok sıkıldım artık...

Bu hayattan çok sıkıldım artık...

merhaba arkadaşlar uzun bir ilişkim var ilk bir yıl herşey mükemmeldi ama takdir edersiniz ki sonradan tüm erkekler çok değişiyor.. anlam veremiyorum artık çünkü çok ugraşmıştık benim ailemi ikna edebilmek için 2 yıl uğraştık. şuanda 3.yıldayız ve 1 aydır nişanlıyız ama bazen beni çok seviyormuş gibi ama bazende çok soğuk anlayamıyorum.saçma sapan hareketler yapıyor.oysaki ben onun bu denli...

Sayfayı Paylaş