off çok sıkıldım artık burdan...

niisam

Yeni Üye
Üye
off çok sıkıldım artık burdan...
offff çok sıkıldım
slm arkadaşlar bulunduğum yerden çok sıkıldım artık eşim polis memuru olduğu için biltisin ilçesinde mecburi hizmetimizi yapıyoruz bende çalışıyordum ama 2,5 aylık bebeğim olduğu için doğum iznine ayrıldım evdeyim şu an hiç kimsem yok burda çok yalnız hissediyorum kendimi çıkıp gezecek hiç bir yer yok burda bütün gün evdeyim resmen mahrumiyet bölgesi dışarı çıkıp yürüyemiyorsun bile ailem istanbulda havalar soğuk olduğu için orayada gedimiyorum bebeğimi hasta ederim diye artık çıldıracağım daha önce hiç ayrılmamıştım ailemden buraya gelmeden önce bizde istanbulda oturuyorduk buraya gelince kendimi resmen büyük bir boşlukta hissediyorum.neyseki bu son senemiz burda inşlh.yazın bitiyor burdaki görevi.yok terör korkusu birşey olacakmı acaba korkusu offff yoruldum artık :(

Ya aynı benim kaderimde böyle olcak benim nişanlımda askeri personel subay biizimde doğu görevimiz olcam ufff ben napcam ya allah kolaylık versin sana ablam :(

E artır buradasınız, bizde kooooos kocaman bir aileyiz. Bizimle ve konularımızla vakit geçirirsiniz fenamı :) Hem birşeyler öğrenirsiniz hem size kimse yemeğe ve kahve içmeyede gelmez tasarruf edersiniz :D

sadmine katılıyorum :D
benim yakınımda iş için tasınmak zorunda kaldı ama kısa sürede alıstı olması gereken buu zaten bebekle ilgilenirken yaz coktan gelir sizde istanbula gelirsiniz ama istanbulda olan sorunlar kadar orda beter seylerin olcağını düsünmüyorum ben :) korkma korkarsan basına gelir

Geri