off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

orjinal-catlaq

Yeni Üye
Üye
off işallh hamile olurum yardımcı olun bana
slm mrb benim adetim 8 gün var ve ben arada bir cok nadir midem bulanıyor ve bazende yemek yerken midem bulanıyor oldugum yerde kasıgım hafif yanıyor bazende igne batar gibi oluyor cok hafif sırtımda agrıyor sık sık idrara cıkıyom acaba hamile olabilirmiyim ve doktorum bana hamile kala bilmem için folbiol 5 mg verdi kullan gebe kalman için sizce hamile kalırmıyım bu ay :(:kafa::hey::kafa:

Hamilelik bulantıların için henüz çok erken ki günün bile hala geçmiş değilken bulantıdan söz etmek sanırım şu an için olanaksız psikolojik geblik belirtileri yaşayanlarda olabiliyormuş bana göre ya sen enfeksiyon kapmış olabilirsin yada psikolojik gebelik belirtileri gösteriyorsun..Bulantılar genelde 6/7 hafta itibariyle kendini belli eder:)

Evet cnm idrar yolu enfeksiyonun olabilir ve bulantı yapar.Diğer taraftan da inallah hamişsindir:DALLAH gönlüne göre versn

bu arada tatlım folbiol vitamin takviyesidir. içinde folik asit de var ve gebelikte çok önemlidir.eksikliğinde bebekte çok ağır anomalilere sebep olur.gebe kalman için verilmemiştir.

belirtilerine gelince adetine daha var.gebelik olsa bile belirtileri bu kadar erken çıkmaz..sen ayaklarını sıcak tut.bol bol su iç.gebelikte süpriz olsun sana:) bekle biraz daha stes yapma:)

Bence şuan bunları düşünmen ve yaşaman için çok erken.Eğer çok stres yaparsan adetin gecikir ve hamilelik olmazsa çok üzülür.E tabi öte yandan hamilede olabilirsin ama dediğin belirtiler için çok erken.Bence rahat ol.Herşeyi oluruna bırak.Azıcık daha sabret

ah ah nedir bu her ay beklemeler. aynı durumda bende varım . 10 aydır bekliyorum . ama nerde bakalım bu ay ne olucak . bugün adet günüm ama daha birşey yok. hayırlısı bakalım melekler. allah isteyen herkese nasip etsin..

mrb arkadaşlar ilk öncelikle tşkler ilginizden dolayı realime 5gün var sırtım da agrı var ewt bende sanmıyom hamileyim ama adet dönemime yaklaşınca sivilcelerim cıkardı bu ay cıkmadı bende umudumu kestim hamile deilim öle gözüküyor ama yinede umudumu kaybetmicem işallah olur ya 5 gün sonra bakalım

mrb arkadaşlar ilk öncelikle tşkler ilginizden dolayı realime 5gün var sırtım da agrı var ewt bende sanmıyom hamileyim ama adet dönemime yaklaşınca sivilcelerim cıkardı bu ay cıkmadı bende umudumu kestim hamile deilim öle gözüküyor ama yinede umudumu kaybetmicem işallah olur ya 5 gün sonra bakalım

canım inşallah allah gönşüne göre verir. ama bu kadar da stres yapma , biliyosun stres de çok fazla etkiliyomuş. ama ben böle diyorumda senden beter stres yapıyorum o da başka.

Geri