gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Off ya oof

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya benim dipLoma puanım 74. Sbs ortaLamam ise 312. Ankaradaki hanqi liselere gidebilirm . Aciil cvp lütfeeen ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Diploma notunuza göre sizi alacak okullar yeni okulların açılması ve kontejyanların yükseltilmesinden dolayı değişiyor. Rehberlik öğretmeninize giderek hangi liseye gitmeniz gerektiği hususunda yardım alabilirsiniz.

Off ya oof konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. off...

off...

saçlarımın gemen uzaması için ne yapmam qerek...
  2. Off

Off

Birazdan 2 tane sınavım var okulda son finallerim ve artık çekilmiyor bu sınavlar. Birde Sağolsun Duruel hocamın ne soracağı bile belli değil 4 saatlik uykuyla ayaktayım, grip oluyorum, uykum var. Sanırım şu an kimse benden daha çok gergin, sinirli,asabi ve uyuz olamaz...
  3. off neden ya ???

off neden ya ???

kızlar gercekten cokk merak ediyorum bu sorunun cevabını bir erkek sevgilisi olmasına ragmen neden son ayar müzik acıpp arabasında gezer kii... başka kızlara hava atmak için mi yokk eger böyleysee birisinin kafasını kıracagım...:bangin:
  4. Oof oof, Yine deli duygulara esirim

Oof oof, Yine deli duygulara esirim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş