gebe
  1. ılgın

ılgın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Offf Anne Yaaa:((

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında ılgın tarafından paylaşıldı.

SAAT 03.30'du. Adamın telefonu çalmaya başladı. Başını gömdüğü yastıktan binbir zorlukla kaldıran adam, yatak ucundaki telefona uzandı:
    "Alo! Kimsiniz?"
    "Benim oğlum, annen!"
    "Anne of ya.. Bu saatte ne var MEVLA aşkına! Yarın ne kadar önemli
    işlerim
    olduğunu bir bilsen...."
    "Şey oğlum.."
    "Ne var anne, beni bu saatte uyandıracak kadar önemli ne var? Sabah
    arasan
    olmaz mıydı?"
    Anne, oğlundan duyduğu bu kırıcı sözlerden dolayı, çok
    üzülmüş ve çok
    incinmişti. Ağlamaklı bir sesle şunları söyleyerek telefonu
    kapattı:
    "Bundan tam otuzbeş yıl önce, böyle bir gece yarısı saat tam
    03.30'da sen de
    beni uyandırmıştın! Doğum günün kutlu olsun evladım

alıntı

Offf Anne Yaaa:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. offffffff offf dıyorum sadece

offffffff offf dıyorum sadece

offffffff offf offffffff offf yaa offfffffffffffffffffffff allahım offffffffffffffffffffffffffffffffffff cok sıkılıyorum cok canıma tak edıyo artık bıktım usandım tukendım sabrım kalmadı hersey ustuste gelıyo hep boyle oluyo gormek ıstedıgım kısılerı ınsanları goremıyorum oluyorum ama nedense hep bı manı var onumde ıstedıgım gıbı hareker edemıyorum kızıtlandım kapana kapatımıs gıbıyım esım...
  2. Offf neyi yanlis yapiyorum???

Offf neyi yanlis yapiyorum???

Ya ben nedense hicbirseyi yapamiom. Ne profilime resim yükleyebiliyorum, ne imzami adam akilli ayarlayabiliyorum. Profilime resim yüklemek istedigim zmn, sürekli dosya gecersiz birsey icerio yazio, gif oldugu icin galiba..? Diger sorun ise, forum icin imageshack... den resim cevirmek istedigim zmn, YINE gifleri kabul etmio. Sadece jpg kabul edio, onuda sagolsun, altinda formati yazarak.....
  3. Offf Gİtti Güzelim Resimler

Offf Gİtti Güzelim Resimler

Melekler şimdi tam fotojenik bir an buldun resim çektiricen yer güzel,manzara harika ya da ünlü bir sanatçıyla anı ölümsüzleştiriyosun her neyse resmi çektirdin bir baktın ki arkada ne yaptığı belirsiz fotojenikliğini bozmuş kişiler var noldu resim öldü.Tühhh ulan falan dersin ama bitmiştir bir kere bende sizlere bunu ispatlayan bir kaç örnek resim gösteriyim .
  4. Off Offf....:(

Off Offf....:(

Babaneme doktor kalp kapaklarından ameliyat ol demiş çok korkuyorum masada kalır die.Napcam bilmiyorum.... Dua istiyorum sizlerden içinizden, dilinizden geldiği kadar lütfen dua edin... Babanem sağlığına kavuşşun yoksa bizim halimiz nolur bilmem :( Allah dua eden etmeyen herkesten razı olsun.. Hakkınızı helal edin mmelekler :(:(:(
  5. offf offff:'/

offf offff:'/

melekler her zamanki olduğu gibi yine bir sorunumla karşınızdayım=) geçen hafta bizim okulun kardeş okulu gldi.. yani netherland mill hill college'den... benim de büyük bir inglizce hayranlığım vardır.okulmda dil bölümü yok anadolu lisesi olmasına rağmen...çokta iyiydim.çok büyük bir ilgim var inglizceye karşı.işte her sene gelen öğrencilerden birisiyle duygusal bir bağ yaşadım sırf inglizce...

Sayfayı Paylaş