gebe
  1. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

offf benim bebeğim ne zaman olucak :(((

Konu, 'Gebelik' kısmında n.büşra tarafından paylaşıldı.

:cry:birgün allahım banada bebek werirmii acaba :(

nurrrr bunu beğendi.
  2. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım inşallah! hepimizin dileği bu:ebebek:

n.büşra bunu beğendi.
offf benim bebeğim ne zaman olucak :((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğime ek besin vermeye ne zaman başlamalıyım neler vermeliyim

bebeğime ek besin vermeye ne zaman başlamalıyım neler vermeliyim

bebeğime ne zaman su vermeliyim 4 aylık bebeğe verilecek ek besinler bebeğime hangi mamayı vermeliyim ek besinler nelerdir ne zaman gıda Gelişimi normal ve sadece anne sütü alan bebeklerde, altı aydan önce ek besinlere başlanmamalıdır. Çocuk altı aylık iken ek besinlerden elde edilen enerji toplam enerjinin %50’sini...
  2. Offf neyi yanlis yapiyorum???

Offf neyi yanlis yapiyorum???

Ya ben nedense hicbirseyi yapamiom. Ne profilime resim yükleyebiliyorum, ne imzami adam akilli ayarlayabiliyorum. Profilime resim yüklemek istedigim zmn, sürekli dosya gecersiz birsey icerio yazio, gif oldugu icin galiba..? Diger sorun ise, forum icin imageshack... den resim cevirmek istedigim zmn, YINE gifleri kabul etmio. Sadece jpg kabul edio, onuda sagolsun, altinda formati yazarak.....
  3. Prematüre bebeklerde ek besine ne zaman geçeyim

Prematüre bebeklerde ek besine ne zaman geçeyim

İkiz annesiyim. ben. prematüre bebeklerim oldu ve bir tanesi yaklaşık 40 gün kadar hastanede kaldı. Şimdi ise 3,5 aylık oldular. Şimdi kızlar bu bebeklerim için ne zaman ek besin vermeliyim tam olarak hangi ayda yada kaç ay sonra. Bebeklerimden bi tanesi baya bi küçük normalden yani. Bana bilgi verin kızlar litfen
  4. Bebekler Ne Zaman Yürür?

Bebekler Ne Zaman Yürür?

Bebekler Ne Zaman Yürür? Kızlar merhaba bebeğimin ne zaman yürüyeceğini çok merak ediyorum siz tecrübeli annelerden ricam bebekler ne zaman yürür, yürüme belirtileri nedir acaba?=
  5. Bebekler ne zaman emekler?

Bebekler ne zaman emekler?

bebekler emeklemeye ne zaman başlar,bebekler ne zaman oturmaya başlar,bebekler ne zaman yürümeye başlar,bebekler emeklemeye kaçıncı ayda başlar,bebeklerin emeklemesi hakkında bilgiler Bir bebeğin doğumundan itibaren yatay pozisyondan dikey pozisyona geçişini tamamlaması 18 aydır. Bebeğinizi ilk ayından itibaren sert bir zeminde yatırarak yerde zaman geçirmeye zemin hazırlamalısınız....

Sayfayı Paylaş