gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

offf!!!dedirten kazalar:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: offf!!!dedirten kazalar:)

üffffffffff :D anowww

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

gercekten offffffffffffffff

4. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kaza geliyorum demez dikkat olmak lazım

offf!!!dedirten kazalar:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. offffffff offf dıyorum sadece

offffffff offf dıyorum sadece

offffffff offf offffffff offf yaa offfffffffffffffffffffff allahım offffffffffffffffffffffffffffffffffff cok sıkılıyorum cok canıma tak edıyo artık bıktım usandım tukendım sabrım kalmadı hersey ustuste gelıyo hep boyle oluyo gormek ıstedıgım kısılerı ınsanları goremıyorum oluyorum ama nedense hep bı manı var onumde ıstedıgım gıbı hareker edemıyorum kızıtlandım kapana kapatımıs gıbıyım esım...
  2. pes dedirten ögrenci evleri

pes dedirten ögrenci evleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Offf Gİtti Güzelim Resimler

Offf Gİtti Güzelim Resimler

Melekler şimdi tam fotojenik bir an buldun resim çektiricen yer güzel,manzara harika ya da ünlü bir sanatçıyla anı ölümsüzleştiriyosun her neyse resmi çektirdin bir baktın ki arkada ne yaptığı belirsiz fotojenikliğini bozmuş kişiler var noldu resim öldü.Tühhh ulan falan dersin ama bitmiştir bir kere bende sizlere bunu ispatlayan bir kaç örnek resim gösteriyim .
  4. Off Offf....:(

Off Offf....:(

Babaneme doktor kalp kapaklarından ameliyat ol demiş çok korkuyorum masada kalır die.Napcam bilmiyorum.... Dua istiyorum sizlerden içinizden, dilinizden geldiği kadar lütfen dua edin... Babanem sağlığına kavuşşun yoksa bizim halimiz nolur bilmem :( Allah dua eden etmeyen herkesten razı olsun.. Hakkınızı helal edin mmelekler :(:(:(
  5. offf offff:'/

offf offff:'/

melekler her zamanki olduğu gibi yine bir sorunumla karşınızdayım=) geçen hafta bizim okulun kardeş okulu gldi.. yani netherland mill hill college'den... benim de büyük bir inglizce hayranlığım vardır.okulmda dil bölümü yok anadolu lisesi olmasına rağmen...çokta iyiydim.çok büyük bir ilgim var inglizceye karşı.işte her sene gelen öğrencilerden birisiyle duygusal bir bağ yaşadım sırf inglizce...

Sayfayı Paylaş