gebe
  1. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28

Offffff ... Neyi var bilmiyorum..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

Selam kizlar . Esim yeni isine basladi cok sukur ama bu defada hasta oldu . Morelim bozuk . Uc dort gun gitti hasta edi kendini. Uc gun ise sadece bi ceketle gitti geldi eve gdiginde zamgir zangir titriyodu cok usumustu .. Ondan sonra hasta oldu esim gogusnde zaten sorun var soguk aldimi kotu oluyo bu sefer daha kotu geciriyo bronsitmi astimi anlam veremedm . Gripde degil oksuruk, mide bulantisi, istahsizlik, halsizlik, ishal, arada bir atesi oluyo usume titremeside vardi onlar gecti gogsunde hiriltili ses geliyo hic halim yok diyor normalde cok istahli yemio bisi korkuyorum kotu bisi olur diye doktora gittik astim olabilirsin demis antibiyodik verdi bi hafta kullan gecmezse geri gel demis sizce bu belirtiler ne olabilir insallah kotu bisi cikmaz Allahim kimseye dermansiz dert vermesin akcigrrinde sorun var diye dusunuyorum baska bisi gelmiyo aklima inslh onemli bisi yoktur yaa ilaclari kullancak inslh iiyi gelir .!!

2. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım... Umarım eşin en kısa sürede düzelir.

melegimsin bunu beğendi.
  3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

geçmiş olsun canım önemli bişeyi yoktur inşallah allah acil şifalar versin dua et hep canım.

melegimsin bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Allah şifa versin. Geçmiş olsun.

melegimsin bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    gecmiş olsun cnmm yaa sıcak tutsun kendini havalr belli olmuyo carpar valla

melegimsin bunu beğendi.
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çok geçmiş olsun canım havalar malum aldatabiliyo insanı aman dikkat etsin kendini kabanını montunu eksk etmesin insan en küçk bi rüzgardanda kapabiliyo Allah acil şifalar versin :)

melegimsin bunu beğendi.
  7. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun:/

melegimsin bunu beğendi.
  8. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Cok sagolun kizlar Allah razi olsun hepinizden ilaci kulandi hamd olsun iyi biraz ama hala oksurup duruyo Rabbim kimseye dermansiZ dert vermesin hasta olan tum kardeslerimize acil sifalar gondersin

Offffff ... Neyi var bilmiyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  2. Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

mülakata giderken ne giyilir iş görüşmesine giderken ne giyilir iş görüşmesinde mülakatta banka mülakatında MÜLAKATIM VAR, AMA NE GİYECEĞİMİ BİLMİYORUM! İlk kez bir iş görüşmesine mi gidiyorsunuz? Peki, ne giyeceğinizi biliyor musunuz? İşte size bu ilk iş görüşmesinde yardımcı olacak önemli ipuçları… Okul hayatını, iş hayatından ayıran en önemli özelliklerden biri kuşkusuz serbest...
  3. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  4. Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Uzn süredir bi sevglm var ve bn artık devam etmek istemiyorum .beni soğutacak haraketleri oldu.Ama bunu ona söylediğimde çok kötü şeyler yaptı kendine zarar vererek ona üzülmemi sağladı ..çok ciddi ama bn o kadr değil.her konusu açıldığında bunun beni ikna edip devam ettiriyo .sizce ne yapmalıyım :( ?
  5. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...

Sayfayı Paylaş