gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

offffffff offf dıyorum sadece

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

offffffff offf offffffff offf yaa offfffffffffffffffffffff allahım offffffffffffffffffffffffffffffffffff cok sıkılıyorum cok canıma tak edıyo artık bıktım usandım tukendım sabrım kalmadı hersey ustuste gelıyo hep boyle oluyo gormek ıstedıgım kısılerı ınsanları goremıyorum oluyorum ama nedense hep bı manı var onumde ıstedıgım gıbı hareker edemıyorum kızıtlandım kapana kapatımıs gıbıyım esım elınden geldıgınce yardımcı olmaya calısıyo bana ama gene hep bısıler eksık yarım sevdıgım kımse yok hayatım da esım ve cocugumdan baska dısarıya cıkmak ısterım esım tamam der kaynana dır dır eder hadı kaynanayı kayınoederı gectım ya teyzesı yengesı dayısı nınısının nınısı bıle karısıyo hayatımıza hıc bırseyın fazlasını ıstemedım bugune kadar sadece esımle mutlu olayım dedım o kadar ama boyle devam ederse ıpler kopacak bende bır ınsanım sonucta bende can tasıyorum benmde arada kafamı hayata dogru uzatıp hava almaya ıhtıyacım var en onemlısı sevdıklerımı gormeye ıhtıyacım var ınanın cok bunaldım bunlarda yetmezmıs gıbı sureklı bır saglık sorunum cıkıyo hastanete gıtmeye korkar oldum tukendım bıttım kalmadım artık ınanın kalmadım.....oh be yazdım da rahatladım hpınızı cok sefıorummmmmmmmm mucuxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: offffffff offf dıyorum sadece
    of diyarım benide işirdin kıs. kıyamam sana. bak benden sana abla tavsiyesi. SANANE dıdısının dıdısından. eşin sana dışarı çıktığında diyomu bişey. hayır demiyo. SANANE kayın validednin dediğinden teyzesinin dediğinden. kocan bişi demiyosa onlara ne. sen elbet göreceksin sevdiklerini. kim ne karışır. eşin bişi demedikten sonra. sen hamilesin canım. çok sıkıldın anlıyorum kolay değil. ama sabret canım. bebeğini aldığın zaman eşini bile gözün. görmicek. az sabır bitanem

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: offffffff offf dıyorum sadece

oy dünürüme kim ne etmiş
    canım benim sen üzme tatlı canını kimseyide kafana takma canım tamam mı düşünkü üç günlük dünya eyfine bak hatattan zevk al canım hayat çok kısa takmaya değmez bizde seni çok seviyoz güzelimmmmmmmmmmm

offffffff offf dıyorum sadece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  2. Offf Anne Yaaa:((

Offf Anne Yaaa:((

SAAT 03.30'du. Adamın telefonu çalmaya başladı. Başını gömdüğü yastıktan binbir zorlukla kaldıran adam, yatak ucundaki telefona uzandı: "Alo! Kimsiniz?" "Benim oğlum, annen!" "Anne of ya.. Bu saatte ne var MEVLA aşkına! Yarın ne kadar önemli işlerim olduğunu bir bilsen...." "Şey oğlum.." "Ne var anne, beni bu saatte uyandıracak kadar önemli ne var?...
  3. Offf Gİtti Güzelim Resimler

Offf Gİtti Güzelim Resimler

Melekler şimdi tam fotojenik bir an buldun resim çektiricen yer güzel,manzara harika ya da ünlü bir sanatçıyla anı ölümsüzleştiriyosun her neyse resmi çektirdin bir baktın ki arkada ne yaptığı belirsiz fotojenikliğini bozmuş kişiler var noldu resim öldü.Tühhh ulan falan dersin ama bitmiştir bir kere bende sizlere bunu ispatlayan bir kaç örnek resim gösteriyim .
  4. Off Offf....:(

Off Offf....:(

Babaneme doktor kalp kapaklarından ameliyat ol demiş çok korkuyorum masada kalır die.Napcam bilmiyorum.... Dua istiyorum sizlerden içinizden, dilinizden geldiği kadar lütfen dua edin... Babanem sağlığına kavuşşun yoksa bizim halimiz nolur bilmem :( Allah dua eden etmeyen herkesten razı olsun.. Hakkınızı helal edin mmelekler :(:(:(
  5. offf offff:'/

offf offff:'/

melekler her zamanki olduğu gibi yine bir sorunumla karşınızdayım=) geçen hafta bizim okulun kardeş okulu gldi.. yani netherland mill hill college'den... benim de büyük bir inglizce hayranlığım vardır.okulmda dil bölümü yok anadolu lisesi olmasına rağmen...çokta iyiydim.çok büyük bir ilgim var inglizceye karşı.işte her sene gelen öğrencilerden birisiyle duygusal bir bağ yaşadım sırf inglizce...

Sayfayı Paylaş