gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Öfkelenen Kimsenin Yapacağı Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

"Allahümmeğfirli zenbi ve ezhib gayza kalbi ve ecirni mineşşeytan" (Allah'ım! Günahımı affet, kalbimin öfkesini gider ve beni şeytandan koru)(Nevevi, el-Ezkar; 268)
    Öfke Halinde Okunacak Dua

Allah Resulü (S.A.V) Efendimiz kızan kimsenin abdest almasını, ayakta ise oturmasını, oturuyorsa yatmasını tavsiye buyurmuş ve şöyle demesini tavsiye etmiştir:
    "Euzü billahimineşşeytanirracim" (Allah'ın Rahmeti'nden ebediyyen kovulmuş şeytanın şerrinden Allah'a sığınırım.)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öfkelenen Kimsenin Yapacağı Dua
    emeğine sağlık canım

Öfkelenen Kimsenin Yapacağı Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua

Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua

Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua hangi duadır açıklaması ve okunuşunu buradan bizlerle paylaşınız lütfen melekler.
  2. Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua nedir lütfen Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Duayı yazın lütfen!
  3. Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine yakını ölen birinin okuyacağı sduayı sizlerle paylaşıyor ve tüm ölümşlere Allah'tan rahmet diliyoruz. İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn.Allahümme ındeke ahtesibü müsıybetiy fe'cürniy fiyha ve ebdilniy biha hayran minha. Resulü Ekrem buyurdu:...
  4. Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua Arkadaşlar öncelikle merhaba diyorum ve sizden yardım istiyorum 10 yaşında ki oğlum geceleri uykusunda çok korkuyor bunun için uykuda korku için dua yazın bana lütfen!
  5. Sokak Ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Sokak Ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Sokak Ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua hangi duadır kızlar lütfen acil yazın.

Sayfayı Paylaş