gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ogan Aydın -Kollarında Can Vereyim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bu senden son arzum Son dileğim Ne olur aşkım
    Kollarında can vereyim

Bak bir ömür bitti
    Bu son dileğim
    Dağı taşı ağlattı
    Yaralı yüreğim

Denizde kaybolmuş
    Bir sandal gibiyim
    Seni sensiz yaşadım
    Öksüz mü öleyim

Bu senden son arzum
    Son dileğim
    Ne olur aşkım
    Kollarında can vereyim

Kak bir ömür bitti
    Bu son dileğim
    Dağı taşı ağlattı
    Yaralı yüreğim

Denizde kaybolmuş
    Bir sandal gibiyim
    Seni sensiz yaşadım
    Öksüz mü öleyim

Bu senden son arzum
    Son dileğim
    Ne olur aşkım
    Kollarında can vereyim

Ogan Aydın -Kollarında Can Vereyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can 152 kilo verdi

Sibel Can 152 kilo verdi

Ünlü şarkıcıya kilo dayanmıyor. İki yıl aradan sonra "Benim Adım Aşk" albümünü çıkaran Sibel Can geleneği bozmadı. Her albümde olduğu gibi yine fazla kilolarından kurtulan Can, son 7 yılda toplam 152 kilo verdi. Albüm çıkıyor, kilolar gidiyor! Sibel Can'ın artık gelenekselleşen yeni albümle fazla kilolardan kurtulma açıklamaları, yine gündemde. Önceki gün Bodrum'da Ferhat...
  2. Başhekim Feci Şekilde Can Verdi

Başhekim Feci Şekilde Can Verdi

kemerburgazda cinayet feci cesetler Kemerburgaz'da Emniyet Şeridindeki Kamyona Arkadan Çarpan Otomobildeki Başhekim Feci Şekilde Yaşamını Yitirdi. Allah rahmet eylesin, yakınlarınada sabır.... Kemerburgaz'da emniyet şeridindeki kamyona arkadan çarpan otomobildeki başhekim feci şekilde yaşamını yitirdi. Çarpmanın etkisiyle aracında sıkışan doktor, itfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı...
  3. Girin Çıkın Foruma Can Verin :)

Girin Çıkın Foruma Can Verin :)

Forumumuzda Zamanınız Nasıl Geçiyor? Keyifli Değil mi? Bize Forumu Bu Güzel Şekilde Sunan Saygıdeğer Yöneticilerimize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz... Şimdi Gelelim Mevzuya... Siz Foruma Girdiğinizde... Google Amca Bunu Görür Adminimiz Zengin Olur Adminimiz Zengin Olunca Kendine Araba Alır Otomotiv Sektörü Kazanır... Yeni Aldığı Araba Çürük Çıkar Sanayici Kazanır Yedek Parçacı Kazanır...
  4. Rep alın verin siteye can verin

Rep alın verin siteye can verin

Herkes bi üsttekinin bi mesajını veya konusunu değerlendirsin....Rep alın verin siteye can verin..... :dil:
  5. Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri Arkadaşlar Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözlerini bilenleri buraya bekliyorum yazsınlar sözleri

Sayfayı Paylaş