Oğlak burcu 2011 ocak ayı yorumu

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

 1. 2011 ocak ayı oğlak burcu oğlak burcu ocak ayı yorumu oglakburcu yorum
  Oğlak burçlarının yeni yılı umarımm başarılı kazançlı geçer mutlu yıllar!!

  Oğlak Burcu ( 22 Aralık-19 Ocak )

  Ayın ilk yarısına kadar burcunuzda yıldız yığılması devam edecek. Hayli zorlu yıldızlar var burcunuzda; Plüto uzun süreli misafiriniz, Mars ayın 15’ine kadar sizde, Güneş ayın 20’sine kadar sizde ve ayrıca Merkür ayın 13’inde burcunuza girecek.

  Bu da zor ama dinamik bir ay demektir sizin için.

  Merkür 13’ünde burcunuza geçmeden önce, sanki kimi Oğlaklar kulağına çalınan ama ne olduğu belli olmayan bir haberin netleşmesi üzerine bir tavır alacak, harekete geçecek gibi. Kimi Oğlaklar ise, ihmal ettiği bir rahatsızlığını dikkate alması gerektiğini düşünüp ilgilenecek, kiminiz de, kafanızın içinde evirip çevirdiğiniz bir düşünceyi netleştireceksiniz. Ama biraz sert düşünmeye eğilimlisiniz ayın ikinci yarısına kadar, neyse ki, düşünceniz katı olsa da, şartlar daha planlı, daha inisiyatifli bir yolla meseleyi çözmenizi isteyecek sizden. Ayın özellikle 4-16 arası gibi, sert tutumunuza engel olmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü bazı gerilim yaratan yıldızlar aynı zamanda yüksek enerji de veriyor size, bu enerjiyi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yine de, Güneş’in burcunuzda bulunması, öfkenizi tutmanıza ve yatıştıktan bir süre sonra, akılcı çözüme gitmekte size güç verecek.

  Gergin anlar yaşanması kaçınılmaz olsa da, bir şekilde bu meselenin kesin konuşulup çözülmesi sizi rahatlatacak ve dikkatinizi daha olumlu işlere yönelteceksiniz.

  Ayın 4’ünde burcunuzda hafif bir Güneş Tutulması yaşanacak. Hafif de olsa, sizi geren bir enerji verecek. Açıkcası bazı aksilikler üst üste gelir misali, siz sakin olmak istedikçe, sizi geren şeyler üst üste gelecek, yine de, ayın ikinci yarısı Kovaya geçecek olan Mars sizi biraz rahatlatıp sorunları çözümsüz noktadan çıkaracak, önünüze, asıl işlerinize bakacaksınız.

  Ancak, sanırım, bu yaşanacak gerilim bir şekilde, sorunun kesin çözümünü getireceği için, belki de iyi olacak sizin açınızdan. Yani derdinizi anlatmak için biraz sesinizi yükseltmek kaçınılmaz olacak.. Sonra ortaya çıkan ılımlı ve sağduyulu enerjiler meseleyi akılcı ve pozitif bir noktaya taşıyacak, özetle, konuyu kendi cephenizde bitirip kapatacaksınız.

  Ayın ikinci yarısı, dikkatiniz para işlerinde. İstediğiniz paraları almanız, yeni para kaynakları yaratmanız mümkün. Çalışkan, gayretlisiniz. Artan işler moral gücünüzü, çalışma temponuzu artıracak. Ayın ikinci yarısı gerçekten zorlu ama çok sağlam, ayakları yere sağlam basan, gelecek vadeden, tam dişinize göre bir proje, bir anlaşma sizi bekliyor. Bu hem dikkatinizi negatif şeylerden uzaklaştıracak hem de enerjinizi üretken işlere yöneltmenize destek olacak.

  Ayın ikinci yarısında yapacağınız işler sizin elde ettiğiniz yeni sorumlulukları, kariyerinizi pekiştiren işler olacak.

  Bu ay para geliyor, geldiği gibi gidiyor, harcamalarınız artıyor. Ama iş sahibi Oğlaklar kendilerine yeni müşteriler bularak bu para çıkışını dengeleyecekler. Gerçekten verimli ve son derece sağlam işlere imza atacaksınız. Biraz inatçı bir müşteriniz olabilir ama o da sizin gibi, çalışmayı, üretmeyi seven biri olacak.

  Bu arada, işler çok iyi olacak, dedim ama detayları önemsemezlik etmeyelim, derim…

  Aşk konusuna gelirsek, bekar veya sevgili arayan Oğlaklar sanki bu ay aşkta zoru seçecek gibi. Ya medeni durum sorunu yaşanabilecek bir gizli aşk durumu olabilir ya da aşktan ziyade geçici isteklerin yaşandığı kısa süreli ilişkiler olabilir. Bilemiyorum, belki de umut vermediğiniz bir ilişki söz konusu.

  Bu ay hiç alışkın olmadığınız bir şey yapabilirsiniz. Bu belki eyleme dökülmeyebilir ama düşüncesi bile sizi şaşırtabilir..

  Bu ay sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir kişi ile ilgili biraz üzen bir haber almanız mümkün. Bu belki ta çocuklukta tanıdığınız biri olabilir. Ya da kökleri eskiye dayanan bir tanıdıklık..
 2. OGLAKLarisevelim.LUTFEN,LUTFEN,LUTFEN

Sayfayı Paylaş