oğlak burcu bayanlar buraya özelliklerinize bakın...

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

 1. MEÇHUL

  MEÇHUL Well-Known Member

  oğlak bayan oğlak burcu bayan burcu bayanı bayanı oglak
  Oğlak, titizliğiyle tanınır, her şeyi çok fazla ciddiye alır. Sözlerini vaktinde yerine getiren ve yapılmış anlaşmalarda güvenilebilecek biridir. Yalan, ikiyüzlülük ve riyakârlık onun için şeytan işidir. İdealleri gerçeklik, değerler, doğallıktır. Yüzeysellikten ve yapay olan her şeyden nefret eder.

  Çoğu insan titiz ve zorlu Oğlak'ı sıkıcı bulur. O da bunu bilir ve bundan acı duyar. Korkunç bir mizah gücüyle tepki verir, kendi zayıflıklarını teşhir etmekten çekinmez. Kimse de ona karşı çıkamaz ve birlikte olduğu insanların zayıflıklarını yakıcı bir alayla eleştirir. Bu yüzden sürekli tepki alır.

  Diğer burçların yanında Oğlağı iki özellik iyi tanımlar; sabır ve mantıksızlığa karşı hassasiyet. İkisi birlikte Oğlağın olayları ve insanları hayret edilecek kadar açık bir görüşle anlamasına yardım eder. Buna rağmen pek şanslı değildir. Kendini, kendi kurduğu hapishaneden serbest bırakmayı ne kadar isterdi... Yine de bunu nadiren yapabilir. Oğlağın iyilik perisi, zamandır. Tüm muhaliflerini bertaraf etmeye yardım eder. Oğlak burcunda doğanlar zamanı çok iyi kullanır. Bir hamlenin nasıl planlanacağını iyi bilir, bunu meslekte, toplumda ve aşk ta kanıtlar. Oğlağın parolası azimdir. Temel sözü ise "Ben organize ediyorum."

  Oğlak yaptığı şeyi titizce yapar. Kararları daima aşırıdır, hiçbir ayrım yoktur. Oğlağın en büyük zayıflı ğı kibirdir. Dünyayı savaştan, anarşi ve ahlaki çöküntüden kurtarmak isteyen insanlar hep bu burçta doğmuşlardır. Bir konuda kararı, ancak konuya uzmanca hakim olduğunda verir. İtiraza tahammül edemez. Başkalarının eleştirileri onu niye ilgilendirsin ki! Oğlak hava kirliliğine karşı savaşmak için her şeyi yapar.

  Oğlak hoşgörüsü olmayan biridir. Kendisine karşı çıkılmasına hiç katlanamaz. Onun zekâ ve mantığına hitap etmek daha akıllıca bir iştir. Eğer Oğlak hafifçe gülümsediyse, artık tehlikeli değildir.

  O, alışkanlıkların insanıdır ve kendini en çok, katettiği yolda iyi hisseder. Güven dolu bir rutinlikte hissizleşip, hantal ve kuruntulu bir işkoliğe dönüşebilir. Toplumda nazik ve hoşsohbet biri olarak bilinir. Kendini hemen öne atmaz. Ona yaklaşmak kolay değildir, ancak onu bir arkadaş olarak kazandığınızda, Zodyak'taki tüm burçlar arasında daha güvenilir birini bulamazsınız.

  Oğlak sabırlı ve çalışkan bir işçidir. Sınır tanımayan bir hırsı vardır. Belirlediği amaçlara ulaşmada gösterdiği sabır asla tükenmez: Karar verdiği her şeyi önceden düşünür, analiz eder ve ölçüp biçer. Ulaştıklarıyla uzun süre mutlu olamaz. Da ima daha fazla ve daha yukarı tırmanmak ister. Fikir zenginliği, girişimciliği ve olağanüstü yetenekleri sayesinde bir sanayi imparatoru ola bilir. Cazibesi ya da ilişkileriyle değil, eserleriyle başarılı olur....işte böyle biz oğlak kadınları amma tuhafmışız haaa....:party:
   
 2. scherminschap

  scherminschap New Member

  Cevap: oğlak burcu bayanlar buraya özelliklerinize bakın...

  Hmmmmmmmmmmmmm :)
   
 3. senede1gun

  senede1gun New Member

  bende oğlağım emeğine sağlık:)
   
 4. düş macunu

  düş macunu New Member

  Oğlak hoşgörüsü olmayan biridir. Kendisine karşı çıkılmasına hiç katlanamaz. Onun zekâ ve mantığına hitap etmek daha akıllıca bir iştir. Eğer Oğlak hafifçe gülümsediyse, artık tehlikeli değildir.

  yoooq beeee
   
 5. Gül Hanım

  Gül Hanım New Member

  emeğine sağlık canım
   
oğlak burcu bayanlar buraya özelliklerinize bakın... konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Oğlak Burcu

  nefti rengi [CENTER][IMG]http://www.xdosyalar.com/counter/horos/img/oglak_k.jpg[/IMG] [LEFT][LIST] [*][B]Elementi : [/B] Toprak [*][B]Özelligi : [/B] Dayanikli, sabirli [*][B]Yönetici Gezegeni : [/B] Satürn [*][B]Metali : [/B] Kursun [*][B]Ugurlu Günü : [/B] Cumartesi [*][B]Ugurlu Sayisi : [/B] 8 [*][B]Ugurlu Tasi : [/B] Lal [*][B]Ugurlu Renkleri : [/B] Kursun rengi, koyu kahverengi, nefti...
 2. bayanlar buraya erkeklerde

  [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/8773/slayt2sr9nw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2411/slayt3fa5lm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3462/slayt4mj0qr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9193/slayt5ri8ah8.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/4017/slayt6sp7gx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/1168/slayt7pu6hf9.jpg[/IMG]...
 3. Güzelliğine Düşkün Bayanlar Buraya!

  [b]MAKYAJ ÇANTANIZDA EKSİĞİNİZ KALMASIN![/b] TAM [b]8 ADET[/b] ÜRÜN 83 TL YERİNE [b]SADECE 60 TL[/b] ÜSTELİK KARGO BEDAVA! (Piyasa fiyatı 191 Lira) PAKET İÇERİĞİ: 1 adet ADS 24 Renk Toz Far 1 adet Lancome Pudra 1 adet L'Oreal White Perfect Fondöten 1 adet Lancome Terracotta Allık 1 adet Max Factor False Lash Effect Maskara 1 adet Alfeen Sihirli Ruj 1 adet Ruby...
 4. leopar bayanlar buraya gelin

  leopard elbiseler lepar gece kıyafeti,leopar ceketler,leopar desenli uzun elbiseler,leopar elbiseler,2011 leopar modası [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/480994db13ceb2c204.jpg[/IMG] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/480994db13ce57308f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/480994db13cd8ea90d.jpg[/IMG]...
 5. bebeği oğlak burcu olacak anneler buraya

  [U][B]bebek burçları oğlak burcu [/B][/U] selam kızlar bebeği oğlak olucak varmı? OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak Oğlak bebeğinin doğduğu günden itibaren bir planı vardır ve ona sadık kalır. Diğer bebeklere göre daha ciddi, disiplinli, metodlu ve düzenlidir. Çok dikkatli ve kararlıdır. Maceracı bir ruha sahip olmayan oğlak bebeği, neredeyse tek düze görünür. Her şey üzerinde fazla zaman harcar....

Sayfayı Paylaş