Oğlak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Oğlak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı
meleklermekani10-6142.jpg

melekler82-5258.jpg
melekler81-2001.jpg
melekler80-6525.jpg
melekler83-8088.jpg

Oğlak Burcu & Tarot
Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz...

Sevgili Oğlak melekleri bu dönem ilişkinizi yeniden keşfedeceksiniz sanki. Bunun sonucuda güzel sonla bitecek inşallah. Adım adım ilerliyor fakat sağlam basıyorsunuz adımlarınızı.

İş hayatınızda da sevindirici gelişmeler mümkün.

Bu dönem Aktif , elindekileri paylaşabilen ve kendini iyi hisseden hayattan zevk alan biri olacaksınız. Bir oğlak burcu olarak benimde bunları duymam çok sevindirici tabiî ki.

Kaderde sanki yeni bir devre açtı sizin içinJ Bir yolculuk yapabilir yada yeni bir yere taşınabilirsiniz.
Sizi rahatsız bazı konularıd a karşınızdakilerle tartışabilmeniz içinde uygun dönem henüz gelmedi acele etmeyin.

Ters durumlar oluşmasını izin vermeyin. Doğru zamanı beklemelisiniz

Maddi sıkıntılar, borçların birikmesi gibi sorunlarla bu dönemde boğuşabilirsiniz.

Başkalarının etkisinde kalarak yaşamınıza yön vermeye gerek yok. Hayat sizin hayatınız. Onların belki sorularında da bunaldınız ama gerek yok üzmeyin fazla kendinizi. . Duygusal yaşantınızda ise bencil olmayın. Karşınızdakini zaman zaman oluşan bu durumunuz bıktırabilir.

İlişkisi olan sevgili melekler Büyük bir aşk sizinki sonucu da Mutlu bir evlilik olacak sabredenler için . Güçlü dostluklar sizinle olunca da Mutlu geçen zamanlar çoğalacak. .

Merak etmeyin sevgili oğlaklar Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yaşadığınız sıkıntıları geride bırakacaksınız. Mutlu ve başarılı olmanızı istemeyen bir yakınınız başarılarınıza engel olabilir.

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca
:handanca:

çok teşekkür ederim handanca yorumladığın için meçhul sanada teşekkür ederim yayınladığın için

Teşekkürler ağustos ayı çok kötü geçti maddi sıkıntılar dediğiniz gibi borçlanmalar filan..Ama aşk hayatım çok iyi bunu da söylemişsiniz..Ve çok büyük bir tartışma yasadım sanırım başka bir insanla sanırım kendimi tutamadım:(

en de OğLak burcuyum ve gerçekten de işten çıktığım için sıkıntı ve stres içindeyim söyledikleriniz yaşadıklaırmı anlatmış iyiyede gidicekmiş sevindim :) Aşk gelsin iş gelsin sağlıkta yerinde olsun insnan daha ne ister ki :)

Geri