gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Oğlak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Oğlak Burcu & Tarot
    Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz...

Sevgili Oğlak melekleri bu dönem ilişkinizi yeniden keşfedeceksiniz sanki. Bunun sonucuda güzel sonla bitecek inşallah. Adım adım ilerliyor fakat sağlam basıyorsunuz adımlarınızı.

İş hayatınızda da sevindirici gelişmeler mümkün.

Bu dönem Aktif , elindekileri paylaşabilen ve kendini iyi hisseden hayattan zevk alan biri olacaksınız. Bir oğlak burcu olarak benimde bunları duymam çok sevindirici tabiî ki.

Kaderde sanki yeni bir devre açtı sizin içinJ Bir yolculuk yapabilir yada yeni bir yere taşınabilirsiniz.
    Sizi rahatsız bazı konularıd a karşınızdakilerle tartışabilmeniz içinde uygun dönem henüz gelmedi acele etmeyin.

Ters durumlar oluşmasını izin vermeyin. Doğru zamanı beklemelisiniz

Maddi sıkıntılar, borçların birikmesi gibi sorunlarla bu dönemde boğuşabilirsiniz.

Başkalarının etkisinde kalarak yaşamınıza yön vermeye gerek yok. Hayat sizin hayatınız. Onların belki sorularında da bunaldınız ama gerek yok üzmeyin fazla kendinizi. . Duygusal yaşantınızda ise bencil olmayın. Karşınızdakini zaman zaman oluşan bu durumunuz bıktırabilir.

İlişkisi olan sevgili melekler Büyük bir aşk sizinki sonucu da Mutlu bir evlilik olacak sabredenler için . Güçlü dostluklar sizinle olunca da Mutlu geçen zamanlar çoğalacak. .

Merak etmeyin sevgili oğlaklar Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yaşadığınız sıkıntıları geride bırakacaksınız. Mutlu ve başarılı olmanızı istemeyen bir yakınınız başarılarınıza engel olabilir.

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca
    :handanca:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Çok teşekkürler handancacım bende oğlak burcuyum.Emeğine yüreğine falına sağlık:)

3. esengüven

esengüven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim handanca yorumladığın için meçhul sanada teşekkür ederim yayınladığın için

4. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler handanca...

5. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sagol icimm

6. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ağustos ayı çok kötü geçti maddi sıkıntılar dediğiniz gibi borçlanmalar filan..Ama aşk hayatım çok iyi bunu da söylemişsiniz..Ve çok büyük bir tartışma yasadım sanırım başka bir insanla sanırım kendimi tutamadım:(

7. yıldızlı_melek

yıldızlı_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en de OğLak burcuyum ve gerçekten de işten çıktığım için sıkıntı ve stres içindeyim söyledikleriniz yaşadıklaırmı anlatmış iyiyede gidicekmiş sevindim :) Aşk gelsin iş gelsin sağlıkta yerinde olsun insnan daha ne ister ki :)

Oğlak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcuna Ağustos'2009 Tarot açılımı

Koç Burcuna Ağustos'2009 Tarot açılımı

Koç Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz. Sevgili Koç burcu melekleri geciken kutlamamız olmuş. Yalnız bu kutlama, yakında oluşacak kutlama ya da başımızda bulunan bizi rahatsız eden bir sorunun bir kişinin derdinden kurtularak...
  2. ikizler Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

ikizler Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

İkizler Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Sevgili İkizler meleği sizin için ilk çektiğim kart Ermiş kartı oldu..Bu kart bize kendi iç dünyamızdan kurtulmamızı tavsiye edecektir. Dışarıdan soyutlamayın kendinizi. Yalnız kalmayın. Meditasyona...
  3. Başak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Başak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Başak Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.., Sevgili Başak melekleri yine aktif dolu bir dönem yine kapınızda. Bazen yaptığınız çözümlere pratikliğe sizde şaşırıyorsunuz değimli? Tarafsız bakış açınız takdire şayan. Yapacağınız seçimler...
  4. Terazi Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Terazi Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

terazi ağustos Terazi Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Sevgili terazi meleği düşüncelerini netleştirmen ve kararlarınıda ona göre almanda fayda var. Bunları eyleme geçirmektede gecikme. Yoksa kayıplar yaşaman mümkün. Kartlar hep Cesur...
  5. Kova Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Kova Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

kova burcunun tarot kartı Kova Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Kova melekleri şayet yolunda gitmeyen ilişkiniz varsa Ayrılık kartı çıktı. Bu kart artık İlişkinizin bitiş sürecine girdiğini gösterir. Size acı verecek belki bu ayrılık....

Sayfayı Paylaş