gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Oğlak Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

2010 kasım oğlak oğlak kasım 2010 [​IMG][​IMG][​IMG]

Oğlak Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende

Attart (ışık Kartı) : Bu kart her durumda iyiliği anlatır. Şuan ne durumdaysanız o lehinize dönecektir. Sorunların varsa üzülme. Kalıcı sorunlar değil onlar. Az kaldı.

Aral (Zümrüdün Beyi): (ters açıldı) Karşınızdaki erkek tembelleşti bu dönem. Gereken sorumluluğu almak istemiyor. Sana karşı dürüst biri bundan emin ol. Ama beklediğin şeyler için titiz davranmıyor. Ona karşı sabırlı ol.

Haç Kartı (ters açıldı) Kart ters açılsada önceden yaptığın bir hata olduğunu ve senin bunun farkına vararak hatanı telefi edeceğini gösterir bu kart.

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler.. :S

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler..canım doğru suan bana uyuyoooo

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten bana da uyuyo

5. kızıl melek

kızıl melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok doğru hemde:S

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
Oğlak Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Tagral (Yakutun Hükümdarı) : Karşındaki erkek pohpohlanmayı seven biri. Ona hoşlanacağı şeyleri yap. Yapki beğenisini kazan. Çoşkulu sabırsız biri o. Bu kişi...
  2. Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Kalp Kartı: Büyük Aşkın zevkini almaya başlayacaksın. Onu bir kez daha iyi olarak tanımak gücüne güç katacak. Selçuksassa (Yakutun Hanımı): Aşkta tutku...
  3. Terazi  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Urmia (Yakutun Sultanı) : Bu dönem çok güzel bir dönem olacak sana. Gücünü göstereceksin. Birlikte olduğun biri varsa oluşan olumsuzluklar moralini...
  4. Akrep  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Gamhat (Elmasın Beyi): (ters açıldı) Aşk için yaptığın tercihe dikkat et. Seni üzebilir. Kendine çok güveniyor. İhtirasları var. Ve bu durum sana zarar...
  5. Balık  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Deve Kartı: Ekonomik yönde şuan belki iyi değilsin. Ama sana güzel öneriler gelecek. Bunları değerlendirip refaha çıkman mümkündür. Güzel fırsatlar senin...

Sayfayı Paylaş