gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Burçlar göre dekorasyon önerisi Oğlak burcu dekorasyon önerisi
    Çevremde çok oğlak burcu yok. O yüzden kişiliklerini pek bilmiyorum. Ama dekorasyon zevkini beğendim. Çünkü siyahı bende severim. Buyrun meleklerim oğlak burcu dekorasyon önerileri.

Oğlak Burcu’nda doğanlar her zaman bilinçli hareket ederler. Asla acele etmezler, ama her zaman tam vaktinde orada olurlar. Siyah, kahverengi, haki yeşili ve zeytin yeşili en çok hoşlandıkları renklerdir. Çalışma alanlarında ve evlerinde bu renkleri sıkça tercih ederler. Ancak bu renkleri tercih etmeleri muhafazakar ve geleneklerine bağlı olduklarını göstermez. Oryantal tarzdaki siyah lakeler, koyu yeşil duvarlar ve aralarına serpiştirilmiş birkaç sanat eseri, oğlak evinin tamamlayıcılarıdır.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hımm ben oğlak olarak bana uyuyor sağol

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    uymasına sevindim benimki tam uymuyorda:)

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Burçlara göre dekorasyon Boğa burcu dekorasyon önerisi Bildiğim kadarıyla boğa burcunun karakteristik özellikleri arasında uyumluluk var. TAnıdığım tüm boğa burçları uyumlu insanlar. Bazen inatları da tutuyor tabiki. Ama konumuz boğa burcunun karakteri değil dekorasyon zevki. Buyrun meleklerim boğa burcu için dekorasyon önerileri; Boğa Burçları konfordan ve tanıdıkları çevrelerde...
  2. Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz? Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih...
  3. Aslan burcunun dekorasyon önerisi melekelr için burda

Aslan burcunun dekorasyon önerisi melekelr için burda

Burçlara göre dekorasyon Aslan burcu dekorasyon önerisi İşte geldik benim kocacımın burcuna. Aslan burcu hakkında roman bile yazabilirim. Ben eşimden oldukça memnunum. Aslan burcu bir koca tüm bekar bayanlara tavsiyemdir :oppucuk: Eşim bunları ne kadar beğenir bilmiyorum ama işte aslan burcu için dekorasyon önerileri; Göz önünde olmaktan ve gösterişli mekânlardan hoşlanırlar. Portakal...
  4. Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Burçlara göre dekorasyon Başak burcu dekorasyon zevki Başak burcu bir arkadaşım var. Kendisi mütevazi bir insandır, çok severim. Başak burcu denilince aklıma titizlikleri geliyor. Ben çok titiz biri olmadığımdan iyiki eşim başak değil:) Buyrun meleklerim başak burcu için dekorasyon önerileri; Hassastırlar. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Bu nedenle onlar için klasik tasarımlar...
  5. Terazi burcu melekler! Dekorasyon önerileriniz burda

Terazi burcu melekler! Dekorasyon önerileriniz burda

Burçlara göre dekorasyon Terazi burcu dekorasyon zevki Benim yükselenim terazi. Terazi burcunu severim. Benim gibi deli dolu bir yayı yükselenimin terazi olması ile dengelediğini düşünüyorum. yoksa heralde daha kaçık olurdum. Ben terazi burcu için dekorasyon önerilerini beğendim. Zaten mor rengi çok severim. İyi huylu ve bazen de dik başlıdır. Sanatçı ruhlu insanlardır. Ses, renk, şiir ve...

Sayfayı Paylaş