gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Oğlak Burcunun Sağlığı

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Vücutlarının hassas kısımları kemikler ve deridir. İskelet sistemi, dişler, eklemler, diz kapağı ve çeşitli ortopedik sorunları olabilir. Romatizma ağrıları çekebilirler.

Deri hastalıkları, egzama, çıban, sivilce görülebilir. Aşırı sabır mide rahatsızlıklarına yol açar. Mide asiti çok salgılanır.

Yengeç burcundan gelen zıt etki mide ve sindirim sistemlerinin hassasiyetine sebep olur. Ağır canlı, sakin oluşları sinir sistemlerinin sağlam olmasını sağlar. Acılara çok dayanıklıdırlar. Başkalarının hemen şikayet ettikleri ağrılara onlar günlerce dayanırlar. Kimseye belli etmezler.

Kendilerine dikkat ederler. Hemen doktor ve ilaca sarılmazlar. Gerektiği zaman da tedaviyi disiplinli bir şekilde uygularlar. Etrafını rahatsız etmeyen bir hasta olurlar.

astroloji.biz

2. bedis

bedis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Oğlak Burcunun Sağlığı
    vay be bir oglak burcu olarak cogu ozellikleri tasiyorum etrafi rahatsiz etmeyen bir hasta olmam kesinlikle bana uygun sagol emegine saglik arkadasim...

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Oğlak Burcunun Sağlığı

hmm sagol pasikam!

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
Oğlak Burcunun Sağlığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

nefti rengi Elementi : Toprak Özelligi : Dayanikli, sabirli Yönetici Gezegeni : Satürn Metali : Kursun Ugurlu Günü : Cumartesi Ugurlu Sayisi : 8 Ugurlu Tasi : Lal Ugurlu Renkleri : Kursun rengi, koyu kahverengi, nefti Ugurlu Çiçekleri : Siyah gül, kadife çiçegi, kamelya Ugurlu Kokulari : Kamelya, çam, fulya Ugurlu Müzik : Folk müzik En Belirli Özelligi : Inat En Büyük Ideali :...
  2. Oğlak burcu ve sağlık

Oğlak burcu ve sağlık

Oğlak burcu dişleri ve kemikleri yönettiğinden Oğlak'lar, ortopedik sorunlar, diş hastalıklarından sıkıntı çekerler. Bunun yanında romatizma ağrıları da çekmeleri de olasıdır. Oğlak burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: kısa boy, ince yapı, uzun ince yüz, uzun çene belirgin özelliklerdir. Saçlar genellikle siyahtır. Göğüs kafesleri dar, dizlerinin biçimsizliğinden ötürü yürüyüşleri...
  3. nisan ayı oğlak burcu

nisan ayı oğlak burcu

evet sevgili meleklerim nisan ayına dair oğlak burcu aylık yorumunuz burada...... Oğlak Burcu Nisan 2009 Yorumu Sevgili Oğlaklar, bahar çiçeklerinin yavaş yavaş kokusunu duymaya başlayacağımız, içimizdeki umutların, coşkuların, başlayan bahar gibi bizi saracağı Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Ben yüreğinizdeki tüm dileklerin gerçeğe dönüşmesini dileyerek yorumunuza başlamak istiyorum....
  4. 2012 oğlak burcu yorumları

2012 oğlak burcu yorumları

2012 oğlak burcu yorumları 2012 oğlak burcu aşk yorumları 2012 oğlak burcu iş hayatı Karamsar yapıya sahip olan oğlak burçlarını 2012 yılında neler bekliyormuş, bu yazımızda hepsini öğreniyoruz Melek'ler. Şimdi gelin 2012 oğlak burcu aşk ve iş hayatı yorumları hakkında tüyolar edinelim. Yasemin Boran’ın “2012 ve Burçlar” konferansının, Oğlak Burcu ile ilgili bölümünün metin halini...
  5. Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak Burcunun Özellikleri

kızlar sizden bir ricam var bana acil Oğlak Burcunun Özellikleri lazım. bilgi verecek arkadaşlara şimdiden tşkler olsun.

Sayfayı Paylaş