gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Oğlan çocuk

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ailenize yeni bir sevilen bir kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.Ailenize yeni bir sevilen kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.Ailenize yeni bir sevilen kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.

Oğlan çocuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Sinemalar.com puanı : 6.5/10 [?] imdb puanı : 7.5/10 Yapım : 2007, ABD Tür : Dans / Komedi / Romantik Yönetmen: Peter Hedges Senaryo : Peter Hedges, Pierce Gardner Oyuncular : Steve Carell, Dane Cook, Juliette Binoche, Dianne Wiest, Marlene Lawston, Alison Pill, Brittany Robertson Yapımcı : Brad Epstein Görüntü Yönetmeni : Lawrence Sher Müzik : Sondre Lerche Dağıtım : 35 Milim Filmcilik...
  2. Oğlan çocuğu

Oğlan çocuğu

Bakınız; Çocuk.Kucakta tasinacak kadar küçük çocugu rüyada görmek, üzüntü ve kedere delalet eder. Bulug çagina yakin bir çocugu görmek, müjdedir. Etrafi kusatilmis bir sehirde istirap içinde bulunan insanlardan birisi rüyada, güzel yüzlü ve erginlik çagina yaklasmis bir çocugun sehire girdigini veya gökten indigini ya da yerden çiktigini görse, kurtulusun yaklastigini ve o sehir halkinin...
  3. Ceza Şaşkın Oğlan

Ceza Şaşkın Oğlan

Gel birde burada oyna haspam, mama yer gibi ye şunu olma aslan, beni yer ama yüzüme doğru şahlan, beni bırak önüne bak şaşkın oğlan. (x2) ceza Tipine bir çeki düzen ver, özenme, cebine para koy ama sakın kimseye verme aman, babanda metroseksüel, tamamda koçum ne işsin ben anlamam. Harekete geç hadi kalk biraz, yüzüme bakıp gülme lan, laf anlatırken saz çalar, kafanda bin bir çeşit, beyim...
  4. küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

Ben; küçük bir kız çocuğuyum, sevgine aşık Bir sözünle dünyaları feth eden, bir sözünle sahip olduğu her şeyi yitiren Ben; küçük bir kız çocuğuyum, gece yastığına sen diye sarılan Korktuğunda seni düşleyen, tüm oyunlardan oyuncaklardan, Seni daha çok seven Ben; küçük bir kız çocuğuyum, Senden büyüyebilmeyi,öğrenmeyi öğrenen, Seninle büyümek isteyen...
  5. Şamar Oğlanı Filimi

Şamar Oğlanı Filimi

Şamar Oğlanı - Dan In Real Life Filmin türkçe adı kesin şamar oğlanı mı bilmiyorum açıkçası eğer öğleyse çok saçma ve filmle alakasız olmuş gibi. 40 yıllık bekar ki aslında bakir olması gerekiyor filminden tanıdığımız ve son zamanlarda komedi filmleri için sürekli aranan aktörlerden biri olan Steve Carell'ın baş rolde olduğu eğlenceli bir film. Yada klasik bir Steve Carell tarzı...

Sayfayı Paylaş