gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öğleden Sonra

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Güneşli bir öğleden sonra, yeni insanlarla tanışıp, sağlam dostluklar kuracağınız anlamına gelir.

Öğleden Sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİsten Sonra

Sİsten Sonra

sisten sonra sisten sonra şiiri şiirinin yazarı sisle ilgili şiirler atatürk şiiri SİSTEN SONRA Ne kadar uyudunuzsa, karalardan uyanın aklara Evler sokaklar Mustafa Kemal' lerle kalkın Bir çelenk örün başınıza mutluluklardan Davranın avlulara ağaçalarla Meydanlara davul zurnalarla koşun Çekin bayramlıklarımızı sıkıntılardan Türkiye bir geçmiş değil gelecektir Işıklarla sabahlarla...
  2. Öğleden sonra

Öğleden sonra

Güneşli bir öğleden sonra, yeni insanlarla tanışıp, sağlam dostluklar kuracağınız anlamına gelir.
  3. Öğleden Sonra Bir Yorgunluk Mu Çöküyor?

Öğleden Sonra Bir Yorgunluk Mu Çöküyor?

Gerek ofiste, gerek okulda gerekse evlerimizde bulunduğumuz günlerde, öğleden sonraları bir kabusa dönüşebiliyor. Uyku bastırıyor, vücudunuz yere yığılacak gibi oluyor ve bu neredeyse 1 saatlik süreyi atlatırken sıkıntı yaşıyoruz. Çoğumuz bu aniden bastıran bitkinlik ile başa çıkmak için bir fincan kahve, veya kalorisi yüksek şekerli besinleri tercih ediyoruz. Çok daha iyi alternatiflerimizin...
  4. Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...

Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...

sonra duruyorum sonra susuyorum Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum...
  5. İşyerinde öğlen yemeği molası

İşyerinde öğlen yemeği molası

öğlen yemeği molası kaç saat olmalı çalışma saatleri molası Çaslışanların en büyük sıkıntılarından biridir, hemencecik biten öğlen yemeği molaları :) Peki çalışma saatlerinde molalar ne kadaro lmalı yani öğlen yemeği molası jkaç saato lmalı mı diyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler:) Çalışma süresi 8 saat olan işyerlerinde öğle tatili süresi en az: 1 Saat olmalıdır Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş