gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğlum 14 aylık kedi alsam zararı olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

14 aylık bir oğlum var ve himalayan cinsi bir kedi almak istiyorum.Acaba oğluma bir zararı olur mu? Lütfen önyargılı cevaplamayın, kedinin tüm bakımları tamam, özellikle kedi sevenlerin cevap vermesini rica ediyorum..

oğlum 14 aylık kedi alsam zararı olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Kedi Balığı

Altın Kedi Balığı

kedi balığı bakımı Latince Adı: Sturisoma aureum Habitatı ve Anavatanı: Colombia Beslenme Biçimi: Otçul Davranış Biçimi: Orta agresif Kendi Türlerine Davranışı: Barışçıl Cinsiyet Ayrımı: Erkeklerin ağzında küçük bıyık gibi çıkıntılar olur. Üreme: Düz yumurta dökerler Sıcaklık: 22-26C En Fazla Büyüdüğü Boy: 22cm Su Sertliği: Orta-sert pH: 6,5-7,8 Zorluk Seviyesi: 4...
  2. 14 aylık bebek kokain komasında

14 aylık bebek kokain komasında

Brezilya'da 14 aylık bir bebek aşırı dozda kokain nedeniyle hastaneye kaldırıldı. O Globo gazetesi, bebeğin, aşırı dozda kokain kullandıktan sonra bayılan 17 yaşındaki annesinin yatağının üzerindeki kokaini yuttuğunu yazdı. Krize giren bebeğin, anneannesi tarafından hastaneye kaldırıldığı, midesinin yıkandığı ve hayata döndürüldüğü bildirildi. Anneannenin bebeği bulduğu sırada, annenin...
  3. 11 aylık oğlum oyuncaklarıyla oynamıyor acaba neden?

11 aylık oğlum oyuncaklarıyla oynamıyor acaba neden?

11 aylık bir oğlum var ve hiçbir oyucagiyla oynamıyor kumanda dvd kapları ve buna benzer şeyler normal mi aynı dertten muzdarip anneler varmı?
  4. 6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

Oğlum 6 aylık ve ek gıdaya başlıycaz,dün doktora gittik bize kahvaltıya geçiş verdi.Benim bildiğim önce meyve püresi , oğurt falan verilmezmi, çok şaşırdım :S Önce bunlara alışacakmış 1 hafta sonra çorbaya geçecekmişiz, bilgi verebilecek var mı bana?
  5. 6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

Oğlum artık büyüdü ama çok uykusuz ve gazlı gecelerden sonra bu dönemlerde herkesin verdiği meyveleri veremiyorum. Sizce bebeğime hangi meyve pürelerini verebilirim şu anda?

Sayfayı Paylaş