gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlum benim canım ama 5 yaşında ve artık dayanamıyorum.2 yaşında başlayan bu sorunumuz gitgide büyüdü. Akşamları yemek yemiyor, kötü yapmışsın iğrenç diyor, sen ne biçim annesin diyor, Sabrım da biryere kadar. Benim de canım burnuma gelince sigortalarım atıyor. Ne yapsam artık bir doktorun yolu göründü herhalde bize :((

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    cocuga bütün gün senmi bakiyorsun yada arada babanne,annane vs akrabalar bakiyormu.bu önemli eger böyle bisey varsa cok büyük ihtimalle birisi cocugunuzu ögretiyor olabilir.

Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 güzel huy ve 5 kötü huy

5 güzel huy ve 5 kötü huy

güzel huy huy güzelliği için dua ahlak güzelliği için dua güzel huylar nelerdir iyi huylar nelerdir Bir Sohbette Hz. Lokman hekime oglu sordu: Ey Babacigim! Bir insan icin en hayirli sey nedir? * Dindir. * iki haslet olursa? * Din ve mal. * üc olsa? * Din,mal ve hayädir. * Dört olsa? * Din,mäl,hayä ve güzel ahlak. * Bes olsa? * Din,mal,hayä,güzel ahlak ve cömertlik. *...
  2. bu aralar çok kötüyüm benide bi yağlayı verin

bu aralar çok kötüyüm benide bi yağlayı verin

cok kötüyüm depresyondayım arkadaşlar yağlanmaya ihtiyacım vvar.....:18::18::18:
  3. 5 Yaş sendromu ( okuyun çok seveceksiniz)

5 Yaş sendromu ( okuyun çok seveceksiniz)

5 yaş sendromu 5 yaş sendromu oku 4 Meleklerimm gerçi ramazanı bitirdik bayramı yaşadık fakat bu yazı elime yeni geçti sizlerle paylaşmadan edemedim.Okuyunca bana hak vericeksiniz :) Ramazan 1 Bu gün evde bir acaiplik var. Herkes sessizce işine okuluna gidiyor. Annem 'Zeynep hadi sana kahvaltı hazırlayalım' dedi. Kimse yemek yemiyor, su içmiyor. Ablam bile! Ramazan 5 Önce diyet...
  4. iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

selam kızlar..ben 3 yıllık ewliyim kaynanamla yakın ama ayrı binalarda oturuyoruzz...kaynamAmın yan komşusu bi kadın var kocası yurtdışına çalışmaya gittiğinden beri kaynanamın evnden çıkmıo..bizimle çok samimiydi bizde onu sewmiştik..bütün dertlerimizi ona anlatıoduk..bana geliodu kız kaynanan ni,e sana şunu dedi bunu dedi ağzımdan laf alıodu...kaynanamı kötülüodu onlar nasıl insanlar şöyle...
  5. gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm

gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm

4 aylık gebeyim ve 4 aydır kendimi berbat hissediyorum.Dokunsalar ağlıyorum, bazen aşırı sinirleniyorum önünme gelene çatıyorum.Neden böyle oldum? Gebelik böyle kötü mü hissettiriyor ?

Sayfayı Paylaş