gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

oğlum durmuyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

erkek çocuk gelişimi psikolojisi nasıl olur nasıl davranılır hakkında genel bilgiler burda sevgili melek arkadaşalrım benim sorunum oğlumlaa yerinde duramıyor bi türlüü 12 yaşında halen hop hop zıplıyor

dur derim durmaz otur derim oturmazz napacamı bilemiyorumm bian önce büyüsün diyorum artık yahuu acaba büyüyüncedemi böyle olur hahaha be
    lki üye albümünde de görmişsünüzdür resimlerini oğlumla kızımıın ayy ikisi birliktee daha beter oluyolarr
    annem derdi bir oğlan bir kız geçinemez diyee:D:D

benim gibi sorunu olan varmı acabaa olan yorum yapsın lutfenn

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Annen doğru söylemiş cemoş abla abimle bizdee böyleydik halada böyleyiz evin içinde koşuşur dururduk şakayla karışık kavga ederek :D:D Genelde önde o olurdu ben kovalardım onu sürekli dağıtırdık her yeri :D:D Şimdi yapmıyo değiliz böyle çocukluk arasıra. Ama eğlenceli de oluyo :) En iyisi sen boşver dur otur demeyi çünkü hiç bi çocuk dur demeyle durmaz yorulmadan :D Kendi hallerine bırak. çocukluğunu yaşasınlar :D:D Ama annelerin işi de zor tabi bu konuda :) Kolay gelsin diyelim :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    refracımm yorulacağını bilsemmm dur demeyecemdee yorulmuyorda anajımm hahaha

hiperaktif çocukmudur nedirr duramıyor yorulmuyoorrrr:D:D

4. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    cemoşşş ramonun fotosunu dank diye karşımda görünce birden gülesim geldi kusura bakma eccik gülebilirmiyim hahaha ama işallah düzelirr yaa sankim öle bi açmışssınki konuyu fotoyu görünce aklıma kayıp aranıyor geldi hahaha

elvin berfin ve CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    uçmuşsun yoorum ne diyimki ben sana hahaha şorrda derdimiz palaşıyozz sen gülüyon:hıh:

asiruki bunu beğendi.
  6. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    pardon özürdilerük yavv ama ne edem öle sanki koymuşsun kayıp aranıyor gibi hahaha amann neysee cmoşum benim bol bol dua et oğlun için anne duası makbuldürr haa enişteyede söyle oda etsin onuun duası daha geçerlidir tamammmı :D:D

elvin berfin ve CeMoŞ bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    olu oluu söylerim hemen eder oda hahaha ah canım sağol ediyorum dua işn bian önce düzelirr

asiruki bunu beğendi.
  8. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Cemoş um adı üzerinde çocuk işte yapcak tabiikide bazıları daha bir hareketli oluyor benim büyük oğlan öleydi şimdi efendi bir delikanlı maşşşallah seninkide öyle olur canım yaşı gereği bide ergenliğe geçişi var sabırlı olcan canım üzerine gitme ama boşta bırakma cemoş um allah uzun ömürler versin cümlenin çocuklarına..

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sen bu badem gözlü yakışıklıyı bana gönder, ben durdururum onu ya da olmadı birlikte kudururuz artık hahaha Hiperkatif demekki... erkek çocuk bakımı evet zor, ama zoru başarmakta annelerin işidir, yanisi Cemocan sıva kolları yolla bana bu yakışıklıyı:A

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy abla inş benimkide efendi vede delikanlı olurr:D:D sabırım bazen tükeniyoo kızkardeşiyle çok uğraşıyoo allahtan okullar başladı az rahatızz:D:D
    iyi dileklerin içinde çok teşekkür ederim ablamm aminnn

nese355 bunu beğendi.
  11. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    uyyy sana gönderemdee kudurun demiii yerlerdee hahahaha oğlanın durulacağı varsada durulmazz bi bakmışım oğlan uçuyo hahahaha kim yaptı rüya teyzesi hahahaha en kısa zamanda kargoya veriyom oğlanı bekle hahahah

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

KIs ne biliyon belki benimlede yerlerde sürüne sürüne çok kudurursa yorulurda durulur hahaha Birde öyle düşün Cemocan :kedi: Sen göndeer bana onu :A:A

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

mantıklı olabiler ama ben oğlanın yorulduğunu heç görmedimm tee evelsi güne kadar fıstığa bağa götürdüm çalıştı maraba hahahaha nasıı yoruldu 2 gün yattı kendine gelemedi hahahaha keşke hergün fıstık olsa ahh ahh hahahaha

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu fıstık muhabbetini çok sık duyar oldum, nedir ayol bu fıstık muhabbetinin açıklaması merakım geldi :hmm:

15. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    lo fıstık bağım var antep fıstığıı onu topladık 2 gün muhabbet o :D:D

oğlum durmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlun... Kazakistan'dan

Oğlun... Kazakistan'dan

Ana başa taç imiş, her derde ilâç imiş Bir evlât pir olsa da, anaya muhtaç imiş" Canım Annem; Korkularımda sığındığım kucağın, gölgen yok yanımda. Nefesin dolaşmıyor saçlarımda. Ellerin, bereketli ellerin, okşamıyor yanağımı. Sıcacık bakışlarının dokunmadığı iklimlerde üşüyorum. Uzaklardayım, sensizim. Hasretin içimde bir yanardağ anne... Ah, bir bilsen anne; seni, çocukluğumu, okul...
  2. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  3. Asker Oğluma.......

Asker Oğluma.......

ASKER OĞLUMA... Halen asker olan oğluma... Aslanım, can parçam, yiğit evladım, Bil ki sensiz dünya boş bana yavrum. Sen asker olunca, daha anladım, Asker babalığı hoş benim yavrum. Bilirsin canımdan fazla severim, Gerekirse canım bile veririm. Helal lokma verdim bunu bilirim, Eğitimde önde koş benim yavrum. Seni biz büyüttük vatana kurban, Sen koş ki yurduma girmesin yaban, Koşmazsan o...
  4. Muğlada Sarsıntılar Durmuyor..Muğlada 4  Büyüklüğünde Deprem...

Muğlada Sarsıntılar Durmuyor..Muğlada 4 Büyüklüğünde Deprem...

Muğlada Deprem Muğlada 4 Büyüklüğünde Deprem Akdeniz ve Muğlada sarsıntılar bitmiyor...Dün akşam itibariyle yine bir 4 şiddetli deprem meydana geldi Allahtan ki can kaybı yok...Ufak sarsıntılarda aralıklı devam eden Muğla merkezli sarsıntılarda çevre illerden bazen hissediliyor.... Muğla'da 4 Büyüklüğünde Deprem Akdeniz'de ürkütücü sarsıntılar sürüyor. Muğla bu akşam da 4...
  5. 19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

Oğlumu kreşe yazdırdık ve bugün ilk kez götürdüm.Saklandım.Oğlum hiç hilafsız 2 saat ağladı. Artık dayanamadım kendimi gösterdim sonra da aldım eve geldim.Kreş yetkilileri bu durumun normal olduğunu 1 hafta içinde geçeceğini söylüyorlar ama oğlumun sürekli ağlması beni düşündürüyor doğrusu.Siz olsanız ne yapardınız?

Sayfayı Paylaş