gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

oğlum furkan çişini içti...

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

yatakdostum çiş oyunları benim oğlum gibi var mı 1 tane daha merak ediyoum felaket hareketli yaramaz ve bir o kadarda akıllı benim oğlum ya . hergün vukaat düşünün çişini bile içti oğluşum.anlayatım nasıl olduğunu istanb. arkadaşlara gittik 1 gece yatacaz ve dönecez.devamlı yolculuğa çıktığımızdan hep küçük pet şişe bulunduruyorum artık çiş için.çantada hep vardır mutlaka , neyse orda kaldık arkadaşın oğlu bundan 3 ay küçük dahada evlerine ilk gidiyoruz bu arada bizimki çocuğu devamlı dövdü eşimle 2 de delirdik.hem evlerine gittik misafiriz hemde bu sıpa devamlı çocuğu dövdü öyle mahçup oldukki sormayın .neyse bunu uyuttuk sabah 7 de kalktı çişim geldi wc de arkadaşların yatak odasının dibinde onları ve çocuklarını uyandırmayalım diye şişeye yaptırdım çişini.yaptı ve aramızda yatıyordu tam uykuya daldım anne ölüyorum diye bağırmaya başladı .sıpa çantadan çiş şişesini almış açmış ve 1 yudum içmiş çiş asitli tuzlu tabi yakmış boğazını o anda boğazını sıkasım geldi,eşim şaşırdı çabuk beni doktora götürün,nefes alamıyorum, ölüyorum diye bağırırken çantada meyve s. ve kek vardı hemen onlardan yedirdik ve sesini kesti şaşırdınız değil mi okurken işte buda benim oğlum ...

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyy iğrenç çocuktur yapar ne denirki
    dip not:ben laborantım eğer çişini 10 dk içinde içtiyse sterildir temizdir yani bişeyolmaz ama çok beklediyse mikroplar ürer

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım yeni içmiş canım

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ya ben cok seviyorun ole cocukları
    kac yaşındaydı senin cocuk minik furkan

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok hos oluyor bu cocuklar,ileride anlatinca, kendiside bu olaya gulecektir .Allah bagislasin canim,hep boyle neseli olsun.

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    oğlum 4 yaşına girecek iş nedeniyle babadn ayrıyız oğlum ondandaçok hırçın ne yapayım allahım acısını göstermesin yinede ama ayrıca maaşallah çok zeki oğlum az önce yanıma geldi, hey naber dostum oynayalım mı ne dersin diyor spıç büyüdüde küçülmüş sanki ama şuanın çocukları hep böyle...

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    allah analı babalı buyutsun cnm yaaa banda ole bi tane nasip etisn inşş

8. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide 2 yaşında babadan ayrı ve oda hırçınlaştı sadece benimki öyle değilmiş yani

vurur tükürür ama gerçekten çok zeki maşallah her söylediğimizi alıyo unutmuyo

9. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kız ışıl Allah ne etmesin bizim bu çocukları başımıza gelmeyen kalmıyo benim sıpada 2 yaşındayken saat pili yutmuştu ay negünler yaşadım yaw.Allah acılarını göstermesin içsin anam çişinide içsin başak şeylerde yapsın aşırı yapmasın ama:)aman rabbim bizi onlarla sınamasın ıssır kız oğlanı gidiyom bende benimkini ıssırıp geleyim

10. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok fena kız buda aynı vurur , eve geleni kovalar hep yalnız büyüyüp oynadığı için ısırır tükürür allahtan kötü küfür vb bilmiyor tek bildiği azmaklı anne pislik diyor oda annemler yüzünden onlar çok şımrıyor diye azdı bu diyorlar oda ban kızdımı azmaklı diyor buna şükür

11. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok şaşırdım ...
    Allah Sabır versin
    Benim oğlumda çok yaramaz ve bugünlerde canının istediği yere çişini yapma alışkanlığı türedi çok kızıyorum ondan mı acaba ?

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sen yapma dedikce inadına yapar yada dikkat et canım çocuğu ii takip et psikolojik sorunuda olabilir

13. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay yerim onu benn susamışta su zannedip icmistir belkide :D yada merak etmistir
    ama allahtan bi,sey olmamıs yaaa

15. sr_sgr

sr_sgr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç şaşırmadım siz birde benim oğlumu tanısanız karafatmayı çiğnerken ağzından çıkardım

oğlum furkan çişini içti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiş etmek

Çiş etmek

Rüyada yataginiza çis ettiginizi görmek, rahatliga, ferahliga ve sevinçli günlerin yakin olduguna delalet eder. Bir baska kimsenin çis ettigini görmek, sizin islerinizin yolunda gitmesi için yakinlarinizin veya ailenizin yardimci olduklarina isarettir.
  2. Çiş damlaları

Çiş damlaları

Rüyada görülen sidik damlalari borçlu kimsenin aldigi malinin takside baglanmasina delalet eder.
  3. Çiş

Çiş

Rüyada çis ettigini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile tabir edilir. Sidiginin çokça akmasini görmek, rizkinin çok olmasina ve içte olan bir seyin kaybolmasina delalet eder. Bir kimsenin rüyasinda sidigini tutmasi ve bunu müskül duruma dar vardirmasi, bazan islerinde acele etmesine ve tuttugu isin yanlisgina delalet eder. Zira, çis...
  4. Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

. Muhakkak birisi oğlunuz için...Ama hangisi?:)
  5. Oğlum için portakallı kek tarifi kızlar acil :)

Oğlum için portakallı kek tarifi kızlar acil :)

Kızlar oğlum tutturdu portakallı kek diye. Tarifini bilemiyorum. Lütfen bana acilen bildiğiniz portakallı kek tarifini yazabilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş