gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğlum hiç süt içmiyor ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba oglum 14 aylık kesinlikle süt içmiyor devam sütlerinin ve pastörize sütlerin her markasini denedim ama içmiyor önericegniz bisey varmi

AYŞEDEN bunu beğendi.
  2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Eğer diğer süt ürünlerini (peynir,yoğurt v.b) tüketiyorsa kalsiyumunu böylelikle alabilir ancak ek bir seçenek olarak kefiri de denemenizi öneririz :tik:

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben san cok az neskuik tavsiye ediyorum cay kaşığı ile bu onun sütü sevmesini sağlar ben oğluma uyguladım asla 1 biberonu tam olarak bitirmiyordu bende cay kaşığıyla başladım e tabi sütü cok sevdi beni yataktan kaldırarak süt yap bana demeye başladı sonra neskuik koymayı nasıl bıraktırabilirim diye düşündüm fazlası karın ağrıtıyooo yavaş yavaş onuda bıraktırdım şimdi bile oğlum 4,5 yaşında her akşam ve sabah mutlaka benden süt ister

oğlum hiç süt içmiyor ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göğsümde süt birikdi ne yapmalıyım

göğsümde süt birikdi ne yapmalıyım

Doğumdan sonraki 2.-3. günde göğüslerinizdeki süt artacaktır ve doluluk hissedeceksiniz. Bu dolgunluk hissi genelde 2-3 gün sürer ve göğüslerinizde aşırı gerginlik ve ağrı hissedebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gerekenler: -Bebeğin göğüsünüzün ucunu koyu renk kısmıyla beraber ağzının içine alıp...
  2. oğlum doğduğundan beridir kaşınıyor ne yapmalıyım?

oğlum doğduğundan beridir kaşınıyor ne yapmalıyım?

oglum dogdugundan beri sürekli kaşınıyor alerjisi olabilir diye test yaptırdık ama hiç bişey çıkmadı :/ hergün yıkadıgımız halde banyodan çıkar çıkmaz gene kaşınıyor napıcam bilmiyorum.. Bu durumla karşılaşan var mı?
  3. oğlum meyve yemiyor ne yapmalıyım

oğlum meyve yemiyor ne yapmalıyım

Merhaba hanımlar, oğlum 4.5 yaşında hiç meyve yemiyor ve buna çok üzülüyorum. Komposto falan yapınca yi,yor ama çiğ olarak yemiyor. Oysa yemesi lazım. Ne yapmalıyım ?
  4. Bebeği sütten kesecek olan anne ne yapmalı

Bebeği sütten kesecek olan anne ne yapmalı

Kızlar bebeğim şimdi 2,5 yaşında ve artık ben emmesin istiyorum ve bebeğimi sütten kesmeye karar verdim sizler ne yapmıştınız tam olarak ağlıyor sızlıyor ya oğluşum bende her defasında dayanamayıp yine veriyorum. Zeki bi çocuk ama hala emiyor beni kuruttu sıpa :) Lütfen bana bebeğimi sütten kesmek için önerileriniz var ise yazar mısınız?
  5. Bebeğime sütüm yetmiyor ne yapmalıyım?

Bebeğime sütüm yetmiyor ne yapmalıyım?

emzirme döneminde sütün yetersiz olması,emzirme döneminde sütün az olması,sütüm az ne yapmalıyım,emzirme döneminde sütün yetersizliği hakkında bilgiler Emzirme, bebeğin beslenmesi ve gelişiminin yanı sıra anne ile bebek arasındaki ilişki kalitesinin en yüksek seviyede olmasını da sağlar. Anne sütü ile beslenen çocuklarda bulaşıcı hastalıklar daha seyrek görülür. Ayrıca anne açısından...

Sayfayı Paylaş