gebe
  1. dermeden

dermeden Forum Okuru

Oğlum Laf dinlemiyor hep kendi dediği olsun istiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında dermeden tarafından paylaşıldı.

oglum 3 yasinda bize hep hayir diyor herseyin hepsi hep kendi hakim uyu diyoruz uyumuyor ayir diyor üstünü deyisirmek istiyorum onada yok diyor nerdeyse herseye hayir diyor ben 3. cocuğuma hamileyim cok yoruluyorum yardim edenimde yok lütfenn bana yardim edin.

Oğlum Laf dinlemiyor hep kendi dediği olsun istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Aşk Dediğin Laftır

Deniz Seki - Aşk Dediğin Laftır

Aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara Yalnız sevilmekle kalma birde sevmeyi ara Çok çabuk geçer bu günler çevren boşalır sona Aşk dediğin laftır diyen güler karşında Güzelliğin gençliğin henüz bitmeden Etrafını saranların hepsi gitmeden Sevmeyi öğrenirsen ne mutlu sana Haydi ne duruyorsun koşsana aşka Aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara Yalnız sevilmekle kalma birde sevmeyi...
  2. oğlum hasta oldu..

oğlum hasta oldu..

paşam çok hasta öksürüyo ve ateşi var arada 38,9 u buluyo suan şurup içirdim uyuyooo meleklerim dualarınızı bekliyorummmmmm
  3. Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

:esra:ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEP HAYALİMDE SEVDİĞİM RÜYALARIMDA GÖRDÜĞÜM ERKEKLE EVLENİP ONDAN KIZ ÇOCUĞUM OLMASINI HAYAL ETMİŞTİM EVET RÜYALARIMDAKİ PRENSİMLE EVLENDİM AMA HER HAMİLELİMDE HEP KIZ İSTEDİM BU İSTEĞE O KADAR İNANDIMKİ 9 AY BOYUNCA KIZIM OLCAK DEDİM UTROSONA İNAT! AMA 3 GEBELİĞİMDEDE ERKEK OLDU ALLAH OĞULLARIMA ÖMÜR VERSİN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUMDA İYİKİ BU KADAR YAKIŞIKLI OĞULLARIM OLMUŞ...
  4. Bir dediğinizi iki etmeyen, itaatkâr bir kocanız mı olsun istiyorsunuz? BUYRUN :)

Bir dediğinizi iki etmeyen, itaatkâr bir kocanız mı olsun istiyorsunuz? BUYRUN :)

İşte Tempo’dan ABD’li Amy Sutherland’in 4 adımda başarıya ulaşan yöntemi. Evin orasına burasına dağılmış kirli çamaşırlardan… Bir omlet uğruna muharebe alanına çevrilmiş mutfak manzaralarından… Randevu yerine sanki Yemen’den geliyormuşçasına geç kalmalardan… Anahtardan dosyaya, tıraş losyonundan cep telefonuna kadar ne kaybedilse, sizi sorumlu tutan tavırlardan… Uzun lafın kısası, tertipten,...

Sayfayı Paylaş