Oğlum Şan Meriç'in doğum günü fotoğrafları

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında gediz&şanmeriç tarafından paylaşıldı.

1. gediz&şanmeriç

gediz&şanmeriç New Member

oğluma doğum günü mesajı oğluma doğum günü mesajları annenin oğluna mesajı anneden oğluna mesajları anneden
    7 Mayısta doğum günüydü oğlumun pastayı kendimiz yaptık yeğenim yardım etti ve ortaya böyle birşey çıktı :)
    Oğlum Şan Meriç
    Oğlum ve kızım Gediz
    Yeğenim Elif
    Ailecek :)
    Oğlum ve yeğenim Koray ikiz gibi büyüdüler
    Yeğenim Elif
    :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

Ce: Oğlum Şan Meriç'in doğum günü fotoğrafları

şan meriçin doğum günü kutlu olsun.yeni yaşında tüm güzelliklerin şan meriçle olması dileğiyle nice nice yıllara...:)

3. AZRA

AZRA New Member

oğlunn d.günü kutlu olsun nice mutlu yıllara cnm çok tatlılarr maşallah

4. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı New Member

şan meriçin doğum günü kulu olsun nice doğum günlerine....

5. aSqimSin

aSqimSin New Member

oyy oyy yesinler=) Meriçin doğum günü kutlu olsun nice doğum günü kutlamalara. ama hep birlikte yine ailecek=)

Oğlum Şan Meriç'in doğum günü fotoğrafları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğum günü konuşmaları...

doğum günü konuşmaları doğum günü konuşması gününde ne söylenir dogum gunu konusmasi dogum gunu konusması [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][I]Söylenen: Sana layık değil ama... Anlamı: Dünyanın parasını verdik, sen de unutmazsın inşallah... Söylenen: Ne zahmet ettin, hatırlaman yeterdi... Anlamı: Biz de sana almıştık... Ne var acaba içinde... Söylenen: İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Anlamı: Varsın...
  2. İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

ingilizce doğum günü kutlama ingilizce doğum günü mesajları şarkıları yabancı şarkıları şarkısı [SIZE=1][B]İngilizce Doğum Günü Kutlama Mesajları,İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri, Türkçe Anlamları İle Beraber İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri[/B][/SIZE] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/dogum-gunu-8429.gif[/IMG] [I][B]Olakı yabancı uyruklu bir tanıdığınızın yada...
  3. Bebişlerimizizn ilk doğum günü

bebeğinizin doğum günleri bebeğimize ilk doğum günü fikirleri.Bebeğinizin [B]ilk yaşlarını kutlamak[/B] bu özel günleri siz ve dostlarınız için hoş anılar haline getirmek artık çok daha kolay ve eğlenceli bebeğinizin doğum günü organizasyonu için [URL="http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/200174-bebeklere-dogum-gunu-tebrik-mesajlari-burada-melekler.html"]basit...
  4. Ücretsiz doğum fotoğrafları

Sevgili anne adaylari , Fotografcilikla ugraşıyorumdaha önce bir kere dogum çekimine girdim ve bu konuda sertifikam var portfolyom icin nisan mayıs ayında dogum yapan annelere ucretsiz cekim yapmak istiyorum ama ozellikle sezeryan ve avrupa yakasında olacaklar tercihim olacaktır .ilgilenenler bana ulasirsa sevinirim eger bir yakınınız varsa onada iletebilirsiniz .
  5. Kadınlar Günü Fotoğrafları

Kadınlar Günü Fotoğrafları Selam kızlar sizden Kadınlar Günü Fotoğraflarını bu sayfadan sunmanızı rica ediyor ve bekliyorum.

Sayfayı Paylaş