gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

oğlum su çiçeği çıkarıyo bilgisi olanlar yardım etsin lütfen

Konu, 'Magazin' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

bu konuda biblgisi olan varmı

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aşısını yaptırmışsan korkma canım biraz dikkat et bi kaç güne geçer kaşımamasına dikkat et kaşırsa leke kalır bide kaç yaşında oğlun

3. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    aşı kartına baktım ama yaptırmamışız galiba hepatit b ,çocuk felci, karma, verem ,kızamık ,pnomokok,avaxim var başka yok oyüzden çok korkuyorum ateşide çok yüksek bu arada 6 yaşında

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yaptırmışsınıdr aşısını aşı 12-15 ay arası tek doz yapılır yani aşı olmuştur korkma ateşi olması normaldir

odasını hergün havalandır iç çamaşırlarını ve yatağını temiz tut çok kaşıntısı olursa doktora danışş kaşımasınn ama tırnakalrınıda kes temiz tut

evde hastalığı geçirmeyen varsa bulaşabilir dikkat edin geçmiş olsun canım :)

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bur-ay 15. ayda bir doz vurulmuş olması lazım suçiçeği aşısı. İyi bak aşı karnesine gözden kaçırmış olabilirsin. Çünkü 2. doz da 4-6 yaş arasında vuruluyor

oğlum su çiçeği çıkarıyo bilgisi olanlar yardım etsin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  2. lütfen bilgisi olan yardım etsin...

lütfen bilgisi olan yardım etsin...

3-4 gündür sabahları ağzımı çalkaladığımda resmen kan tükürüyorum.diş etlerim kanıyor.köpek dişimin diş etinde küçük iltihap gibi birşey oluştu. ağrı yok ama sabahları kan geliyor ve haliyle ağız kokusu.bulunduğum yerde diş hekimi yok.gitsemde hamilelik şüphesi var ilaç kullanamam. lütfen bu konuda bilgisi olan yardım etsin....
  3. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  4. bilgisi olanlar bana yardımda  bulunsun lütfen.. !

bilgisi olanlar bana yardımda bulunsun lütfen.. !

melekler malum yaz geliyor ve ben bu kilolarla yaz'a girmek istemiyorum. bu yıl gerçekten çok kilo aldım. bir bitki ismi duydum beşi bir yerde zayıflama çayı diye çok etkiliymiş bu çay hakkında bilgisi olan (nasıl yapıldığı,zararı,kullanılışı) vs varsa bana yrdımcı olsun lütfen. ya da başka bilgileriniz varsa zayıflama konusun da yardımcı olursanız sevinirim. bu kilolarla başım dertte...
  5. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...

Sayfayı Paylaş