gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğlum tip1 diyabet hastası onun şekeriyle yapabileceğim birşeyler var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba oğlum tip1 diyabet hastası her şeyden mecburen mahrum ama tabi onun da canı tatlı bir şeyler istiyor :( buna çok üzülüyorum yapabileceğim hamur işleri var mı tarif verin varsa lütfennnnnn

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
oğlum tip1 diyabet hastası onun şekeriyle yapabileceğim birşeyler var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye’de 2 milyon 600 bin şeker, 2 milyon 400 bin de gizli şeker hastası var.

Türkiye’de 2 milyon 600 bin şeker, 2 milyon 400 bin de gizli şeker hastası var.

Türki*ye Diyabet Epidemiyoloji Çalışması sonuçla*rına göre; 20 yaş üstü diyabet oranının yüz*de 7.2 olduğu ve bunların yüzde 32’sinin di*yabetli olduklarını bilmedikleri ortaya çıktı. Uzmanlar, tip 2 diya*bet tanısı konulmuş hastaların yüzde 20-30′unda göz bo*zukluğu, yüzde 10-20’sinde böbrek bozukluğu, yüzde 30-40′ında hipertansi*yon, yüzde 50-80′inde kan yağı bozukluğu ve yüzde 80-90′ında...
  2. Diyabet/Şeker Hastalığı Nedir?

Diyabet/Şeker Hastalığı Nedir?

Diyabet dünyada sayısı gittikçe artan bir hastalık olmakla beraber , tedavisinde de önemli yollar kat edilen bir hastalıktır.Ömür boyu sürecek olan bu hastalığı, hastanın iyi öğrenmesi ve gereken tedbirleri alması gerekmektedir. Diyabet/Şeker Hastalığı Nedir? Vücudun şeker yakmasında ortaya çıkan bozukluğun neden olduğu bir hastalıktır. Tıp dilinde diabet denir. Pankreas, kandaki şeker...
  3. Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

parfüm alerjisi alerji çeşitleri Şöyle yanınızdan geçen birinden gelen mis gibi bir parfüm kokusuyla kendinizden geçip, gidip sorsam da aynısından ben de alsam dediğiniz oldu mu hiç melekler ? Eğer siz de bir parfüm tutkunuysanız mutlaka olmuştur. Yalnız şöyle de birşey var ki özellikle hassas ciltli olanlarda parfüm alerjisi baş gösterebiliyor. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre durum hayli...
  4. Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Evde kolayca mantı yapmak istiyorum ama var mı böyle bir tarif, yoksa mantı her zaman zormudur?
  5. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı

Sayfayı Paylaş