gebe
  1. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18

oğluma bişey yediremiyorum :(

Konu, 'Çöplük' kısmında sakaryalı tarafından paylaşıldı.

oğlumun bugun kontrolü vardı 10 gün sonra tam 16 aylık oluyo pasam boyu 78 cm kilosu 8900gr :(kilosu cok düşük vitamin kullandım fayda etmedi sadece anne sütü alıyor yemek cok zor yiyor yani çığlık cığlıga ne yapmalıyım benim gibi yasayanlar varmı?neler yapıyonuz

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu yaşamayan anne yok gibi bişey canım önce cocuğunun tatlımı ekşimi neleri sevdiğinden başla asla acı ve biberli yemek yedirme veya cok tuzlu bir yemek yedirme ve corbalardan başla yedirmeye

oğluma bişey yediremiyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğuma yemek yediremiyorum...

Çocuğuma yemek yediremiyorum...

bebeğime yemek yediremiyorum 0-6 yaş döneminde annelerin-babaların özellikle vurguladığı bir problemdir YEMEK YEMEK… “O kadar özenerek hazırlıyorum bir lokma bile yediremiyorum, benimle hep inatlaşıyor ve asla sözümü dinlemiyor.” “ Bir türlü YEMİYOR sadece televizyon karşısında yemek yedirebiliyorum.” gibi ifadeler kullanılmaya başlamışsa yemek yemek gibi çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için...
  2. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  3. Değişik bişey

Değişik bişey

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.
  4. bişey sorem miiii:)))))))

bişey sorem miiii:)))))))

hep erkekler çapkın diye sorumsuz diye daha bi çok neden vardır .... peki siz erkek olsaydınız çapkın olur muydunuz ??????? ben olmazdım desem doğru söylemiş olur muyum kiiiiiiii:laugh:
  5. Evlilik böyle bişey ..

Evlilik böyle bişey ..

Evlilik, sabahleyin üstünüz açık uyandığınızda, "yorganı hep üstüne çekiyor" diy...e kızmak değil, "iyi, gece üşümeden uyuyabilmiş" diye sevinebilmektir. Eşinizin de "eyvah, o üşümüş" diye üzülebilmesidir. Evlilik, birlikte oyun oynamaktır. Ama birbirine oyun oynamak değil. Evlilik, dostlar gittiğinde elinizde kalan yegane şeydir. Evlenince dostlar zaten...

Sayfayı Paylaş