gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası arayacaktı. Bana yardım edebilir misiniz lütfen. Bu konuyu takip ediyor olacağım. Sizleri seviyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kayra olblr anlamıda çk gzl

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğluma isim arıyorum yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

kuzey ismi kuzey isminin anlamı oğluma isim isminin anlamı nedir oğlumun ismi ne olsun melekler. allah kısmet ederse 2 ay sonra oğlumu kucagıma alıcam. isim olarak daha karar veremedim ama babamız karar verdi KUZEY olsun diyor ve bayada istekli fazla olmayan ve degişik bir isim olsun diyoruz........ sizce KUZEY ismi nasıl fikirlerinizi bekliyorum. ve daha başka isimde...
  2. kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.
  3. Doğacak oğluma isim arıyorum

Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  4. 2014 Oğluma İsim Arıyorum

2014 Oğluma İsim Arıyorum

erkek bebek isimleri ve anlamları, 2014 erkek bebek isimleri, erkek bebek isimleri Anne ve babak olacaklar için en zor kararlardan biri olan bebeğe isim verme mevzusudur. Eğer doğacak olan bebeğinizin cinsiyeti erkekse ve siz halen isim konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için en yeni ve popüler 204 erkek bebek isimlerini bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için...
  5. oğluma isim arıyorum

oğluma isim arıyorum

bebeğim yakında doğacak. hala isim arıyoruz. tavsiyeleriniz varsa seviniriz. tek isim olsun istiyoruz.

Sayfayı Paylaş