gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Oğluma..........

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak…
    Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın…
    Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken.
    Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden,
    Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan.
    Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan.
    Öyle duvarlara çarpacak ki bedenin,
    Kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyeceksin,
    Sakın pes etme emi yavrum…
    Çünkü doğan güneşin yeni sürprizlere gebe olduğunu göreceksin.
    Acılarında mutluluklar gibi daimi olmadığını bileceksin.
    Yüreklerinde husumet besleyen insanlara direnmeyi de öğreneceksin.
    Şimdi, minik yüreğinde büyürken, hayallerin.
    Dünyadan bi haber, gülerken buğulu gözlerin.
    Bu masumiyetini, sakın kaybetme bebeğim.
    Dilerim, yarenlerin doğrular olsun,
    Sevginle atsın, etrafındaki dost kalpler.
    Yolun açık, Ömrün uzun, kaderin güzel olsun.
    ALLAH’IM seni korusun, gül yüzlü, kanatsız meleğim…
    Bende hiç büyümeyecek tatlı bebeğim
    EDEBİCE.COM

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Oğluma..........
    Allah oğlunuzu size ve tüm sevenlerine bağışlasın :)paylaşımınız için tşkler

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Oğluma..........

çok güzelmiş canım emeğine sağlık

Oğluma.......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğlun... Kazakistan'dan

Oğlun... Kazakistan'dan

Ana başa taç imiş, her derde ilâç imiş Bir evlât pir olsa da, anaya muhtaç imiş" Canım Annem; Korkularımda sığındığım kucağın, gölgen yok yanımda. Nefesin dolaşmıyor saçlarımda. Ellerin, bereketli ellerin, okşamıyor yanağımı. Sıcacık bakışlarının dokunmadığı iklimlerde üşüyorum. Uzaklardayım, sensizim. Hasretin içimde bir yanardağ anne... Ah, bir bilsen anne; seni, çocukluğumu, okul...
  2. canım oğlum

canım oğlum

Arkadaşlar merhaba sizlere torunlarım var demiştim büyük olan 2 yaşında oldukça yaramaz üstünda bir dakika duramayan bir çocuk dayısı onunla oynasın istiyor canımoğlumun hastalığı iyice ilerledi evin içinde bile fazla kalkamıyor onun emekleyerek yiğeninin arkasında gezmesi beni de oğlumuda kahrediyor bize bir şey söylemiyor ama içeri odada üzüldüğünün farkındayım bu mesajı size inanın...
  3. Asker Oğluma.......

Asker Oğluma.......

ASKER OĞLUMA... Halen asker olan oğluma... Aslanım, can parçam, yiğit evladım, Bil ki sensiz dünya boş bana yavrum. Sen asker olunca, daha anladım, Asker babalığı hoş benim yavrum. Bilirsin canımdan fazla severim, Gerekirse canım bile veririm. Helal lokma verdim bunu bilirim, Eğitimde önde koş benim yavrum. Seni biz büyüttük vatana kurban, Sen koş ki yurduma girmesin yaban, Koşmazsan o...
  4. oğlum durmuyor

oğlum durmuyor

erkek çocuk gelişimi psikolojisi nasıl olur nasıl davranılır hakkında genel bilgiler burda sevgili melek arkadaşalrım benim sorunum oğlumlaa yerinde duramıyor bi türlüü 12 yaşında halen hop hop zıplıyor dur derim durmaz otur derim oturmazz napacamı bilemiyorumm bian önce büyüsün diyorum artık yahuu acaba büyüyüncedemi böyle olur hahaha be lki üye albümünde de görmişsünüzdür resimlerini...
  5. oğluma bişey yediremiyorum :(

oğluma bişey yediremiyorum :(

oğlumun bugun kontrolü vardı 10 gün sonra tam 16 aylık oluyo pasam boyu 78 cm kilosu 8900gr :(kilosu cok düşük vitamin kullandım fayda etmedi sadece anne sütü alıyor yemek cok zor yiyor yani çığlık cığlıga ne yapmalıyım benim gibi yasayanlar varmı?neler yapıyonuz

Sayfayı Paylaş