oğlumun bana düşkünlüğü

Onurlu_Deniz

Yeni Üye
Üye
oğlumun bana düşkünlüğü
erkek çocuğun anneye düşkünlüğü çocuğun anneye düşkünlüğü bebeklerin bebeğim bana çok düşkün oğlumun bana ilgisi
2 yaşında oğlum var babasıyla iş nedeniyle ayrıyız şu an izinde geldi ama oğlum hala alışamadı babasına onlayken bile anneye gidcem,sen git diyo odadan çıkınca ağlıyo gece hep beni istiyo offf ya ben napcam ben çalıştığım içinde çocukta bırakıp gideceğim korkusu var çocuğumun psikolojisi altüst oldu

Canım zor gibi geliyor demi.Erkek çocuklar genelde anneye düşkün olurlar.Baba yanında olsa bile..Eşim bir kaç gün başka yere gitse oğlumda gelene kadar uyumazdı nerdeyse..Baba gelincede eve almak istemezdi..Biz annelere daha düşkün olurlar hatta aşık olurlar..

Sende çalışıyorsun,evde olduğun zamanlar çocuğunla kaliteli zaman geçir.Bırak ev işlerini,yemeği,,Yaparkende oğlundan yardım iste.oyunla yapın her şeyi.İnan herşey daha kolay olacak..Bu oyunlara eşini de katın tabiki...Düzelir herşey merak etme. O küçücük yüreklerinde o kadar büyük yer var ki çocukların..Yaşları ne kadar küçük olursa olsun biz büyüklerden daha iyi anlıyorlar herşeyi...

Kolay gelsin canım..Sağlık,mutlulukla kalın..

sağol canım ben oğlumla kaliteli zaman geçirdiğime inanıyorum iş yaparken bile onunla yapıyorum ama bazen sabrım taşıyor bağırıyorum sonra çok üzülüyorum çok asi oldu çok inatçı laf söz dinlemez oldu ....inşallah düzelir sabır taşı olsa çatlardı...ki ben burda yalnızım memlekette değilim kimsem yok

Canım ya umarım herşey yoluna girer.anne olmak gerçekten çok kutsal..Sende hem eşin için değerli bi eş,hemde evladın için değerli bi annesin...
allahım çektiğin sıkıntıların mükafatını vericektir eminim buna..
umarım herşey düzelir..kendine ii bak.minik bebişi öptüm yanaklarından annesiii..
canım benim bi tane oyuncak bebeğim var et heryeri.et bebek.valla cansız olmasına rağmen ona sarılınca tüm stresi atıyorum.umut veriyo o bebek bana.diyorum ki evlenince canlı bebişim olursa gerçek bebeğim olursa onu kucaklamak kokusunu duymak ne güzel olur.
ne mutlu sana bak ne güzel bebişin var..
allahım sizi üzmesinnn...bütün güzellikler sizin olsun.allahım sağlık sıhhat versin.... mucukkkss

çok sağol canım tabiki onun bir güler yüzü dünyaya bedel
yaşam sevincim zaten gelip beni öpmesi seni seviyom anne demesi herşeyi unutturuyo bana
canım benim seni çok seviyorum bebeğim....

canım aynı dertdeyiz ama sabıe et benim oğlum çok yaramaz sen benimkini görsen her gün vukaat ma ne yapayım hep alttan alır onu yola getirmeye çalışıyorum bende çok bunalıyorum ama yapacak birsey yok ne yaramazlık yaparsa yapsın yinede annecim dediğinde eriyorum onlar bizim canımız evimizin erkeği onlar canım

ben anne deilim ama eminim çok mükemmel bişi.bi erkek yeğenim var 4 ay boyunca ben baktım.şuan 2 yaşında bana bazen anne der.ve bu çok hoşuma gidiyor.kii kendi çocuğum olsa kimbilir ne hissederdim.insan onlara kıyamıyor ama bunlar geçici bi dönem.o şekilde bakmak gerekiyor.oda şuan bakıcıda ve annesine çook bağlı bi çocuk.emin ol herkesin başında.ne denirki allah sana ve oğluna kolaylık versin tatlım.

Geri