gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslara bı sorum olacaktı benım 7 aylık bı oglum var dogustan pıpısınde 2 tane delık var kısa bır sure sonra amelıyatla o 2 delıgı kapatıp yenı bır delık acacaklar amelıyattan sonra ne yapmalıyız çok korkuyorum henüz çok küçük bebeğim yaşayan biri var mı cevap lütfennnn

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    ​Günümüzde tıbbın çare olamayacağı şeyler çok sınırlı bu duruma ameliyatla kolaylıkla çözüm bulunuyor ayrıca sonrasında da sıkıntılı bir durum söz konusu olmuyor. Sadece ameliyatın ardından bebeğin 3-4 gün süreyle hareketli olmaması lazım dikişlerinin patlamaması için, sağlıklı günler diliyorum.

oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingölün Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede

Yavuz Bingölün Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede

Kızlar şu meşhur olan Oğlum bak git bu seferde Yavuz Bingöl ile çıkmış piyasaya bende istiyorum o videoyu sizden Yavuz Bingöl Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede yoksa paylaşın.
  2. Gusülde küpe deliklerinin yıkanması şart mı bu konuda bilginiz var mı

Gusülde küpe deliklerinin yıkanması şart mı bu konuda bilginiz var mı

arkadaşlar ben gusül abdesti alırken küpe takmıyorum acaba bu sorun olur mu Gusülde küpe deliklerinin yıkanması şart mı bu konuda bilgi verir misiniz?
  3. hamile olma durumu var mıdır?

hamile olma durumu var mıdır?

merhaba arkadaşlar. adetim 10 gün gecikti ve ben iki gün aralıklarla 3 tane idrar testi yaptım. bugunde yaptım hepsınde negatıf cıktı. tek çizgi. dun hastanede de idrar yapıldı negatif çıktı hamile belirtileri yok, mide bulantısı kusma gıbı sadece karın ağrısı, kasık ağrısı var. hamile olma gibi bir durum varmıdır? 10 gun adet gecikmesinde idrarda belli olmazmı? teşekkürler.
  4. gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

Arkadaşlar 3 gündür fena ishalim ve karnım ağrıyor ara ara. Bebeğime bir zararı olurmu acaba bunun? Bol sıvı tüketiyorum ama doktora görünsemmi?
  5. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı

Sayfayı Paylaş