gebe
  1. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

oglumun gozuyle dunya

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında nisan yagmuru tarafından paylaşıldı.

Merhaba teyzeleri, bilmiyorum beni hatirlayanlar var mi cunku ben cok uzun suredir giremiyordum.Benim bir oglum var adi Yusuf.Dun sabah cok dusundurdu beni hem sevindirdi hem uzuldum...Daha gozlerini acar acmaz bana dedi ki” Anne bu dunya ne kadar guzel degil mi?”.Ilk once sasirdim sonra sevindim, demek ki cocugum mutlu dedim, ondan sonra da uzuldum, biz dunya yi cocuklarin gozuyle cocuklarin kalbi ile goremiyoruz diye.Bundan sonra kendime soz verdim cocugumdan dunyaya bakmayi ogrenecem.:ohoh: Her anne gibi bende oglumu cok seviyorum ve tabii ki her cocuk gibi o da beni seviyor, ama bir cocugun dilinden ”Anne sen bu dunyanin en guzel annesisin, en tatli annesisin ben buyuyunce sana taki alacam cicekli elbise alacam” sozleri duymak insana cok ozel ve cok guzel geliyor.:dancing:

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selam Nisan,
    Öncelikle yusuf oğluşumuzu benim yerime öp lütfen. Aslında bu Yusuf'umuza has birşey değil, hemen hemen tüm çocuklar böyle. Hani hep deriz ya keşke çocuk olsak diye. Aslında bu cümleyi bizler, çocukluğumuzda acılar çekmişte olsak yinede mutlu olduğumuz günlere bağlayarak söyleriz. Keşke hep çocuk olsak ve çocukluğumuzdaki gözlükleri kullansak şu andaki zamanda. Büyüyünce insanlar, dünyanın ne kadar zor bir yer olduğunu anlıyorlar. Belkide biz büyükler öyle düşünüyoruzdur kim bilir ? :)

Gelelim senin yaklaşımına... Evet. Bende çocuktum, bende böyle görüyordum dünyayı, ama hiç aklıma büyüdükten sonra bu dünyaya bir çocuğun gözünden bakmak gelmedi. Yaptığın şey çok güzel... Seni tebrik etmek istiyorum. Bende bile eksik kalmış bağzı şeyleri ortaya çıkarttı bu yazın aslında...

Hep, çocuklarımızın gözüyle görmek üzere Dünyayı :)

Sevgiler tatlım.

3. nisan yagmuru

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar saf o kadar temiz ve iyi niyetliler ki...her halde ondan butun cocuklar guzel.o guzel duygular hep yuzlerine yansiyor.

4. nisan yagmuru

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yusufum biraz babasini kiskaniyor beni paylasamiyor.Bir gun oturuyorduk esim diyor gel karicim gel yanima.Oglumda bunu duydu birseyler homurdaniyor.Annem onun yanindaydi.Sorduk ne diyor diye.”Aman, diyormus karicim karicim herkesin karisi var karisi olmayanlar da var burda.Bende buyuyup evlenecem”Gule gule olduk.

5. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dünyaya çocuğunuzun göünden bakarsanız kim hatalı ir sorun varsa sorun ne anlarsınız.

6. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ah yusufcum hep öyle kal hemi bebişim

oglumun gozuyle dunya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dunyanın En İyi Universiteleri...

Dunyanın En İyi Universiteleri...

1 Harvard ABD 2 Berkeley ABD 3 Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ABD 4 Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü ABD 5 Oxford İngiltere 6 Cambridge İngiltere 7 Stanford ABD 8 Yale ABD 9 Princeton ABD 10 ETH Zürich İsviçre aLıntıdıR...!
  2. Dunyada açıklanamayan 10 olay

Dunyada açıklanamayan 10 olay

açıklanamayan 10 olay açıklanamayan gizemli olaylar dünyadaki garip olaylar dünyada garip dünyadaki en Gelecegi gören harita Cografya ve harita uzmani ünlü Türk denizci Piri Reis'in 1513'te çizdigi Afrika, Amerika ve Güney Kutbu'nu gösteren harita, ortaya çikarildigi 1929 yilinda ortaligi karistirdi. Çünkü Güney Kutbu'nun kesfi, haritanin çizilmesinden çok sonra, yani 1818'de...
  3. ........hoscakal dunyam....

........hoscakal dunyam....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. oglumun günlügü

oglumun günlügü

Genç adam, evinin alt katında marangozluk yapıyordu. Kapı ve pencere konusunda uzmandı. Fakat plâstik pencereler yaygınlaşınca, ahşap olanlara rağbet azaldı. Bu yüzden işler iyi gitmiyordu. Üstelik de çocukları büyümüş, biri hariç okula başlamıştı. Masrafları artınca, yanındaki kalfasına yol verdi. İşe biraz daha erken... koyulur, yardımcıya ayırdığı parayı, çocukların harçlığına katardı....
  5. oglum konusmuyor!

oglum konusmuyor!

oglum hala konusmuyor ne yapmaliyim. Sevgili melekler oglum 2009 dogumlu ve yeni dogdunda hemsire dili kisa demisti kestirin demisti, fakat ben hayir asla öyle bisey yaptirmam dedim ve doktorunada sormadim bu konu hakkinda... Ve simdi kafama takiliyor acaba ondanmi cümle kuramyiyor harfleri söyleyemiyor diyorum... Mesela araba=avaba anne= anne dayi=davi yenge= nenge tesekkür= teteko...

Sayfayı Paylaş