gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oğlumun kafası titriyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hani halk arasında şey vardır tiriyememek melekler. Benim derdim oğlumun kafasını titretmesi bu durum benim çok zoruma gidiyor. Epilepsi olmasın yaa :S:S:S Oğlum daha 4,5 aylık doktora götüreyim mi ne diyorsunuz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle çocuğunuzun yaşına göre (4 Yaş) gelişimini gözden geçirin.Eğer normale aykırı bir durum görüyorsanız,en kısa zamanda bir uzmana başvurun.Ayrıca çocuklarda epilepsi adlı konumuz da fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.Geçmiş olsun...

Oğlumun kafası titriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  2. Ruhum titriyor sessizliğme Zaman titriyor sensizliğime

Ruhum titriyor sessizliğme Zaman titriyor sensizliğime

İnsan yorulunca kırıklarada basıyor, başı dönüyor korkudan, korkularının esiride olabiliyor. Sonuçta bu durumdan da yine kendi çıkıyor. İnsana neler yüklenilmiş çoğu farkında bile değil. Yakıştırılmayan Masumiyet... Yoruyor beni olmadığım kadar güçlü görünmek Pamuktan kalelerin ardında kağıttan askerlerim savaşırken hayat denen er meydanında kazandıklarıma mı daha çok üzüleyim / ki...
  3. Bebeğimin bacağı titriyor nedeni nedir?

Bebeğimin bacağı titriyor nedeni nedir?

bebeklerde bacak titremesi neden olur,bebeklerin bcağı neden titrer,bebeklerde bacak titremesinin nedenleri,bebeklerde bacak titremesi hakkında bilgiler Bebekler dünyaya gelmelerinden itibaren farklı şekillerde hareketler yapmakta ve bu hareketler özellikle bebeğin ailesi tarafından dikkatle izlenmektedir. Vücudun çeşitli bölge meydana gelen istemli ya da istemsiz bazı hareketler...
  4. Ellerim titriyor nedeni nedir?

Ellerim titriyor nedeni nedir?

el titremesine ne iyi gelir,el titremesi neden olur,el titremesinin nedenleri,el titremesinin tedavisi,el titremesi hakkında bilgiler El titremesinin fazla kahve içmekten Parkinson hastalığına kadar pek çok farklı nedeni olabilir. Yani ellerin titremesi net olarak “şu nedenden” ötürü oluyor demek zor. Örneğin marketten alışveriş yaptınız ve ağır torbaları uzun bir yol boyu taşıyıp eve...

Sayfayı Paylaş