gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Oğlun Var=Derdin Var

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Oğlun Var=Derdin Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge'nin Bir Derdi Var

Bilge'nin Bir Derdi Var

Merhaba Melekler Ben bazı sebepler nedeniyle mecburi öğretmenlik yapıyorum. İlk zamanlar çok zorlansam da ve istemesem de şimdi çocuklarımı çok seviyorum... Şu anda yeni tayin olduğumuz bir yerde görev yapıyoruz. Ben de doğal olarak yeni bir okulda göreve başladım. Eski okulumda insanlar arasında problemler vardı, birbirini çekemeyen, sıkıntılar yaratan... Ondan önce de vardı... Tayin...
  2. miniğinde derdi var

miniğinde derdi var

kıslar benim sorunum kayınvalide. aslında genç. ama genç olmasıda kötüç çünkü benimle aşık atıyo. yani yarışıyo. ben ne yapsam oda yapıyo ne alsam alıyo. sinir bi durum. bazeen çok bunalıyorum nasıl davranmalıyım yaaaa
  3. Murat Boz - Derdin var

Murat Boz - Derdin var

Na na na, na na na, na na na, na na, na na Na na na, na na na, na na na, na na, na na Başımdan hiç eksik, eksik olmasın Onu düşünmeden geçmesin bir an Başımdan hiç eksik, eksik olmasın Onu düşünmeden geçmesin bir an Ah, derdin var Sevgilin var mı derdin var Ah, derdin var Sevgilin var mı derdin var Paylaşamam onu kimseyle Değişemem hiçbir şeye Paylaşamam onu kimseyle Değişemem...
  4. komutanım bir oğlum daha var!!!

komutanım bir oğlum daha var!!!

Erzincan'da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun İstanbul'daki evinden acı feryatlar yükseldi. Acılı anne, taziye için gelen binbaşıya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da vereyim." diyerek göz yaşlarına boğuldu. Oğulları Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun şehit haberini Yozgat'da memleketlerinde alan anne Nuri ve Zeynep Muratoğlu, gece saat...
  5. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...

Sayfayı Paylaş