gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Oğluna içki içiren kocasını öldürdü

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

içki içirme oyunu içki içirme oyunları [FONT=Times New Roman, Times, serif][​IMG][/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Bursa'nın İznik ilçesinde 13 yaşındayken kaçarak evlendiği kendisinden 33 yaş büyük kocasını, 11 yaşındaki oğluna içki içirdiği gerekçesiyle uyurken bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen kadının yargılanmasına başlandı.[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif]5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, "eşini öldürmek" suçundan müebbet hapsi talep edilen Ç.K.'nın (26) yargılanmasına başlandı. Kaçarak evlendiği kocası Şaban K.'yı (59) kendisini fuhşa zorladığını ileri süren sanık Ç.K., hayat arkadaşının olay günü 11 yaşındaki oğluna alkol içirdiğini, kızmasına rağmen kendisine de içmesi konusunda baskı yaptığını iddia etti. Duruşmada dinlenen sanığın 11 yaşındaki oğlu da, babasının kendisini ve annesini alkol alması konusunda zorladığını söyledi. Duruşma eksikliklerin tamamlanması için ertelendi.[/FONT]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Oğluna içki içiren kocasını öldürdü
    ewet bu tür olayları çok yaşıyoruz ALLAH ıslah etsin

Oğluna içki içiren kocasını öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. içki içmek

içki içmek

Rakı, konyak, viski vs içmek haram mala, Şarap içmek haylazlığa, Güzel bir bahçede şarap içmek dünyada kuvvet ve iktidara, ahirette kevser şarabı içmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İçmek, Sarhoşluk Veren Şeyler
  2. içki

içki

Şarap vs. gibi içkileri , onları içmeden sadece görmek , asil bir kadına delalet eder.Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar. Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur.Rüyada bir gazinoda içki içtiginizi görmek yeni islerinizde basarili olacaginiza; sarhos oldugunuzu görmek, fazla...
  3. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  4. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  5. Kadınlar İçkilerinden tanımak

Kadınlar İçkilerinden tanımak

Bir kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu içişinden ve içkisinden anlayabilirsiniz.Size tuhaf gelebilir ama gerçektende doğru bir araştırma:DAslında bu konu erkeklere hitap eden bir konu ama ben yinede paylaşmak istedim belki yeni tanıştığınız bir bayan arkadaşınızın ansıl biri olduğunu içkisinden anlayabilmenize yardımcı olur:D Kadınlar İçkilerinden tanımak Ucuz bira Vermek...

Sayfayı Paylaş