gebe
  1. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

oğlunu 10 ytl için hastanelik etti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında BöğüRTLen tarafından paylaşıldı.

cebinden para alan oğlunu kemerle döverek hastanelik eden babaya 5 yıl hapis istemi.
    Onur Mahallesi’nde 29 Haziran 2006’da meydana gelen olayda iddiaya göre, 5 çocuk babası işsiz Hüseyin Y., pantolonun cebindeki 10 YTL’sini bulamadı. Eşi bir lokantada bulaşıkçılık yaptığı için evde bulunmayan Hüseyin Y., bu sırada eve elinde çikolatalarla gelen oğlu K.Y.’nin, cebindeki parayı aldığını düşünerek öfkelendi. Baba Hüseyin Y. pantolonunun kemerini çıkararak minik oğlunu uzun süre dövdükten sonra evden çıktı. Babanın evden ayrılmasının ardından 9 yaşındaki A.Y., kardeşini, komşularının oğlu 10 yaşındaki M.E.Ç. ile birlikte Şakirpaşa Sağlık Ocağı’na götürdü. Sırtı ve göğsünde ezik ve morluklar olan çocuğun durumunu gören sağlık görevlileri polise haber verdi. Sağlık ocağına gelen Çocuk Şube Müdürlüğü ve Şakirpaşa Polis Merkezi Amirliği ekipleri K.Y. ile konuşarak dayağın nedenini öğrenmeye çalıştı. Babasından korktuğu için önce polislere, ‘Merdivenden düştüm’ diyen çocuk, daha sonra gerçeği anlattı. K.Y., canının çikolata istediğini ve babasının cebinden sadece 50 Ykr aldığını belirterek, “Babam elimde çikolata görünce beni kemeriyle dövdü. Annem çalıştığı için evde yoktu” dedi.

ANNE: BENİ DE ÇOK DÖVDÜ

Çocukları ekip otosuna bindiren Çocuk Şube Müdürlüğü polisleri, Sanayi Çarşısı’nda bir lokantada bulaşıkçılık yapan anne 32 yaşındaki Emel Y.’nin yanına gitti. Polisleri bir anda karşısında görünce şoka giren Emel Y., sakinleştirildi. Hüseyin Y.’yi arayan polis, kontrol etmek için eve gittiği sırada, dayakçı babayı sokakta görüp gözaltına aldı. Eşine, “Sen nasıl bir babasın, insan çocuğunu böyle döver mi” diye tepki gösteren Emel Y., “Bugüne kadar beni de çok dövdü. Ama bu kadar hiç olmamıştı. Cezasını çeksin” diyerek şikayetçi oldu. Gözaltına alınan baba ise oğlunun 50 YKr değil, 10 YTL'sini aldığını ileri sürerek dövdüğünü kabul etti. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Hüseyin Y. hakkında, ‘Alt soya işkence ve yaralama” suçundan dava açıldı. Hakkında 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istenen Hüseyin Y., önümüzdeki günlerde Adana Sulh Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

Milliyet

oğlunu 10 ytl için hastanelik etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baba dayağı hastanelik etti

Baba dayağı hastanelik etti

Baba dayağı hastanelik etti Adıyaman'da bir kızın, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle babası tarafından dövüldüğü iddia edildi. İddiaya göre, Kayalık Mahallesi 1120 Sokak'ta oturan baba Zemçi O., kızı Kadriye O.'yu (14) yaramazlık yaptığı gerekçesiyle önceki akşam saat 21.00 sıralarında feci şekilde döverek hastanelik etti. Anne Fatma O., babasının elinden güçlükle aldığı kızını Adıyaman...
  2. renk RENK SENİ SEVİYORUM LAR :) 10 YTL ...

renk RENK SENİ SEVİYORUM LAR :) 10 YTL ...

Silinebilir... seni seviyorum havlu kenarı seni seviyorum havlu kenarları fushia rengi yazılı kenarı kenari Silinebilir...
  3. Albaraka Türk 58.5 milyon YTL kár etti

Albaraka Türk 58.5 milyon YTL kár etti

ALBARAKA Türk Katılım Bankası, yılın ilk 6 ayında, net kárını yüzde 86 oranında artırarak 58 milyon 540 bin YTL’ye çıkardı. Albaraka Türk’ten yapılan açıklamaya göre, bankanın vergi öncesi kárı 73 milyon 878 bin YTL olarak gerçekleşti. Vergi karşılığı ayrıldıktan sonra bankanın net kárı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 86 artışla 58 milyon 540 bin YTL’ye yükseldi. Albaraka Türk’ün...
  4. Özel hastanelerde 10 YTL muayene

Özel hastanelerde 10 YTL muayene

Yeni yürürlüğe giren Sosyal Güvenlik Reformu ile birlikte hastalardan alınan katkılım payı düşürüldü. Buna göre vatandaşlar devlet hastanelerinde 3, özel hastanelere ise 10 YTL'ye muayene olabilecek. Sosyal Güvenlik Reformu 1 Ekim'de yürürlüğe girdi. Yeni yasayla birlikte günlük hayatımızda pek çok şey değişti ve değişmeye devam edecek. Bu değişikliklerden birisi de hastalardan alınan...
  5. çatapat tozu hastanelik etti

çatapat tozu hastanelik etti

şeker diye çatapat tozu yutan çocuklar.Meleklerim dün 19 minik ilkokul öğrencisi şeker diye çatapat tozu yutarak zehirlendiler bende haberi sizinle paylaşmak istedim bi çoğumuzun okula giden çocukları vardır dışarda onları nasıl tehlikeler bekliyo bize kötü bi örnek oldu İstanbul Bahçelievler'de, şeker diye 'çatapat' tozu yutan 20 ilköğretim okulu öğrencisi zehirlendi. Olay,...

Sayfayı Paylaş