gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Oğlunun şarkılarını söyleyemiyor

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bayıldığım bir ses oğlu da kendine çekmiş demek :) [​IMG]

“DÜŞ Bahçelerinde” isimli albümünde, caz ve ses mühendisliği eğitimi alan oğlu Mithatcan Özer’in “Tören” isimli şarkısını da seslendiren Sezen Aksu, bu parçayı sahne repertuvarına koymadı.Nedeni de sahnede ağlamayı sevmemesi... Aksu, “Henüz Mithatcan’ın şarkısını sahnede söylemedim. Önce alışmam gerek. Çünkü yaşlarım gözlerimde duruyor. Çünkü ben sahnede de hiç sevmem ağlamayı. Belki biraz alışayım diye bekliyorum” dedi. Sezen Aksu’nun Most Production’un 20. yıl konserleri nedeniyle Açıkhava’da görücüye çıkardığı “Sezen Aksu ve Arkadaşları” projesi gördüğü ilgi üzerine Bodrum’da da seyirciyle buluşacak. Aksu ve Arkadaşları 16 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro’da hayranlarıyla bir araya gelecek

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bayılırım sezene minicik serçem benim dadlummmmm.:kiss:

Oğlunun şarkılarını söyleyemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğum Bazı Kelimeleri Söyleyemiyor

Çocuğum Bazı Kelimeleri Söyleyemiyor

k harfini söyleyememe bazı harfleri söyleyememe 3 yaşında bir çocuğun kelime hazinesi yaklaşık 300-500 kelimeden oluşur. Üç ile beş kelimeden oluşan cümleler kurabilir ve artık bazı kelimeleri doğru telaffuz edemese de, söylediği şeylerin çoğunun yabancı biri tarafından dahi anlaşılır hale gelmiş olması beklenir. Ben, sen, o, biz, siz gibi zamirleri de öğrendikten sonra, sizi sürekli bir...
  2. Emrah Terzinin Oğlu şarkı sözleri

Emrah Terzinin Oğlu şarkı sözleri

emrah terzinin oğlu, şarkı sözleri burada arkadaşlar 2011 yılının yeni albümlerinden biri de Emrah imzası taşıyor Melek'lerim. "Terzinin Oğlu" ismini verdiği albüm şarkısının sözlerini, biz de bu yazımızda sizlerle paylaşıyor ve sanatçıya, yeni albümünde bol şans diliyoruz:) Ben çok sevdim Sen bunu bilemedin Ben çok sevdim Sen bunu haketmedin Geçmişini soyunda gel Aşkımızı...
  3. Günseli Deniz El Oğlu şarkı sözü

Günseli Deniz El Oğlu şarkı sözü

Günseli Deniz El Oğlu şarkı sözleri Günseli Deniz El Oğlu şarkısının sözü "El oğlu kıymet bilmiyor hiç" diyen Günseli Deniz hayranları, işte size Günseli Deniz'in El oğlu kıymet bilmiyor hiç adlı şarkısının sözlerini aktarıyoruz. Buyrun Melek'ler; Sevda beni de yarı yolda koydu Hevesimde kalmadı artık Ben sana doyamadım eller doydu Pervaneler gibi yandım Gözümün yaşı hiç...
  4. Çocuğunuz R'leri Söyleyemiyor mu ?

Çocuğunuz R'leri Söyleyemiyor mu ?

rleri söyleyememek rleri söyleyememe Ekranların başarılı ve sempatik komedyeni Beyazıt Öztürk (aslında komedyen yazıp yazmama konusunda tereddüt ettim, çünkü oyunculuk, şarkıcılık, standup, radyoculuk hepsi var :) )'e sempati kazandıran yönlerinden birisi hiç kuşkusuz R'leri söyleyememe durumu melekler :) Eğer sizin çocuğunuzda da aynı konuşma problemi varsa aşağıda paylaşacağımız yazımız...

Sayfayı Paylaş