gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

oğluşum çok hasta

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

:hasta:2 gecedir yavrum çok ateşleniyor doktora götürdüm bademcikleri şişmiş dedi çok fena benim oğlum , doktorun odasına girdik ilk dedii ben çok hasta oldum , ve buz devri çok güzel sen biliyor musun buz devrini dedi dr kadın gülmeye bşladı çok bilmişsin ya dedi oğlum tam bir laf ebesi valla doğurtturuyor lafları . dün akşam yemekteyiz anne babam gelince yanım otursun tamam mı dedi olur canım dedim sonra babam gelicek metehan senin hayatın o benimde canım babam demez mi daha buna benzer neler neler canım yavrum inş. biran önce iyileşir

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay cok Tatliymis gercekten canim benim :)
    Rabbim acil sifalar versin yavruna tatlim :)

Gecmis olsun :)

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım şimdi nasıl oğluşun

oğluşum çok hasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta

Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta

bugün de bitti her tarafsa kapkaranlık ziyan oldan günlerimde dünüme hasret kalanı bulamadım sen de yoktun anne yanıma gelme artık arama sorma konuyu kapadık sorum şu ki ben hep yalnızım ve kimse gelmesin kalsın istemem insan olanı bulamadım,hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu o gözleri kafamda piç gibi ve çok dolu içim de bulanık öyküler kayıp bi yolda yolumu buldum dar ve çok uzun bi yol...
  2. !..DuyguLarım Çok Hasta..!

!..DuyguLarım Çok Hasta..!

..ve ey hayat Ey yaşananlar, ey gözü karalığım, ey mutlu an(ı)larım ey umursamaz tavırlarım... Nerelerdesiniz..¿ Sizlersiz yaşamak nasıl olacak bilmiyorum ama olacak... Üzgünüm : ( / ) “Müebbet” indeyim..! Dünya diyerek adlandırılan bu yeryüzü; İçine sığamadığım kusursuz bir cezaevi ve ben En yaşanılası yerlerinde; Hayata hiç gülmemecesine, Hiç konuşmamacasına ve Hiç...
  3. Annem çok hasta :(

Annem çok hasta :(

Annem çok hasta melekler yaklaşık 2 senedir iyileşemiyo hayat dolu neşeli cıvıl cıvıl annemden eser kalmadı herşeyin başı sağlıkmış gerisi boşmuş bunu anladım hastahaneden yeni çıkardık ama ne yaptıysak toparlayamıyor psikolojik tedavi gördü ve görmeye devam ediyor çok zor bi yaşam mücadelesi verdi bu güne kadar hep onların yükü yüzünden oldu benim de hayatım alt üst oldu üniversitede okurken...
  4. Hadise: "Çok hastaydım, mucize eseri iyileştim"

Hadise: "Çok hastaydım, mucize eseri iyileştim"

Türkiye'yi Eruovision şarkı Yarışmasında temsil eden Hadise, yarı finali aşarak 16 mayısta Moskova'da yapılacak finale katılmaya hak kazandı. Eurovision'un bu akşam yapılan yarı finalinde 9'uncu sırada sahneye çıkan Hadise, gelen SMS'ler sonucunda finale kaldığı açıklanan ilk yarışmacı oldu. Hadise: "Çok hastaydım, mucize eseri iyileştim" Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen...
  5. oğluşum

oğluşum

bebişler ben aranıza yeni katıldım sorularınızı bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş