gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öğrenci Mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğrenci Mesajları ********** Selam millet Öğrenci Mesajları bakıyorum ben baktım ama gördüklerimi beğenmedim o yüzden birde sizin sitenizden bakayım istedim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğrenci Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci Kulüpleri

Öğrenci Kulüpleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  3. öğrencilere 13 altın mesaj!

öğrencilere 13 altın mesaj!

Düşüncelerimi, başarıya ilişkin “on üç kural” olarak berraklaştırmaya çalıştım. Bunların hiçbiri kesin değil: kişisel olarak ben, bu kuralların birini ya da daha fazlasını her gün ihlal ediyorum. Ama kurallara uyduğumda, uymadığım zamanlara nazaran, işlerin çok daha iyi gittiğini fark ettim. Aynı zamanda, öğrencilerin bu kurallardan ne kadar fazlasına uyarlarsa, başarılarının da o kadar...
  4. Öğrenci Oturtması

Öğrenci Oturtması

Malzemeler: -Genişçe bir sınıf, -1 adet normal büyüklükte kara tahta, -3 adet orta boy öğrenci, -1 adet tam yağlı sopa, -İyi seçilmiş 5 adet kazık soru, -Bol miktarda 1 ve 0 Yapılışı: -Sorular iyicene yıkanıp kolay sorular ayıklanır. -Kalan zor kısımları kızgın yağda, sınıfın acıklı bakışları arasında kavrulup bir kenara konur. -Üç adet orta boy öğrenci dikkatli bir şekilde kara tahtanın...
  5. 2012 kısa Öğrenci Mesajları

2012 kısa Öğrenci Mesajları

Öğrenci Mesajları 2012 Öğrenci Mesajları kısa Merhaba Sevgili Melek'ler ve şuan tatilinde bizide ziyaret eden sevgili öğrenci misafirler, sizler için yılın en güzel kısa öğrenci mesajlarını bu sayfamızda bir araya getirdik :) Öğrenci Öğrenciye Baka Baka 5 Alır. Bugün Hasta Olmam Lazım Yarın Sınav var. Öğrenci Yapamadığı Yazılıya Zor Der. En Güzel Hocam Düşük Not Vermeyen Hocadır....

Sayfayı Paylaş