gebe
  1. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

ÖĞRENCİ NEDEN DERS ÇALIŞMAZ ALIN SİZE YANIT xD

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında eLit's tarafından paylaşıldı.

öğrenci neden ders çalışmaz
    ÖĞRENCİ NEDEN DERS ÇALIŞMAZ ALIN SİZE YANIT xD xD
    ‎* Bir yıLda ders çalışabiLmemiz için 365 gün var.

* 52 gün pazarLarı kaLdırırsak...... 313 gün kaLıyor.

* Yazın havaLarın çaLışmak için çok sıcak oLduğu 50 gün var, yani geriye 263 gün kaLıyor.

* Her gece ortaLama 8 saat uyuyoruz bir sene için düşünürsek saatLer 122 gün yapar.

* Geriye141 gün kaLır.Kendimize her gün 1 saatcik zaman ayırsak 15 gün daha azaLır.

* KaLdı 126 gün.Hergün yeme içme için 2 saat harcarsak 30 gün gidiyor, 96 günümüz kaLıyor.

* İyi bir öğrenci dışarı çıktığında sadece 2 saat gezip tozmaya harcasa,yılda 92 gün eder,geriye sadece 4 günümüz kaLır.

* Eee sonuçta bizde insanız 3 günde hastalanırız, geriye 1 günümüz kalıyo.

* Aaa!.. Tesadüfe bakın o günde doğum günümüz..=)))

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ne zaman çalışıyor peki bu öğrenci hahaha

3. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çalışmıyo ki :D:D

ÖĞRENCİ NEDEN DERS ÇALIŞMAZ ALIN SİZE YANIT xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenciler ders başı yapıyor

Öğrenciler ders başı yapıyor

İlköğretim ve liselerde 2007-2008 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı pazartesi günü başlıyor. İlköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 15 milyon öğrenci ile 600 bin öğretmen, 2 haftalık yarıyıl tatilinin ardından ders başı yapıyor Öğrenciler açısından eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi sınavlar nedeniyle yoğun geçecek. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinde okumak isteyen...
  2. Derslerden Soğumuş Öğrenciler

Derslerden Soğumuş Öğrenciler

Başarısız ve dersten uzaklaşmış bir öğrenci kısır bir döngüye girmiş, ve çıkamıyordur. Başarısız öğrenci, anlayamadığı için okuyamaz; okuyup konulara girmedikçe merak ve ilgi duymaz; merak ve ilgi duymadığı için okumaz. Bu kısır döngüyü kırmak gerekir. Kısır döngü, işin içine girebilmek için etkili olabilecek bir strateji ile kırılabilir. Başarmak zorunda olduğu öğrenme konusu ne olursa...
  3. Adın ne senin?..xD

Adın ne senin?..xD

Adamın biri bir gün yolda giderken bir çocuk görür ve çocugu çok sevimli bulur; çocuga "Senin adın ne?" Çocuk tam söyleyecegi sırada: "Dur ben tahmin edeyim", diyerek sözünü keser, ama ipucu olarak baş harfini söylemesini ister. Çocuk: "Y" der, adam başlar saymaya... "Yasin?" Çocuk başını sallar. "Yusuf?!." Çocuk yine başını...
  4. Bir öğrenci neden ders çalışamaz ?

Bir öğrenci neden ders çalışamaz ?

öğrenci neden ders çalışamaz bir öğrenci neden ders çalışamaz Yapılan bazı araştırmalar sonucu öğrencilerin ders çalışamama sebebleri bulunmuş:D Bakalım öğrenciler neden ders çalışamıyorlarmış? Bir yılda ders çalışabilmemiz için 365 gün var. Bir öğrenci neden ders çalışamaz ? 52 gün pazarı kaldırırsak 313 kalır. Yazın havanın ders çalışmak için çok sıcak olduğu 50 gün var. Yani 263 gün...
  5. İnternetin Öğrencilere Zararları nelerdir sizce

İnternetin Öğrencilere Zararları nelerdir sizce

Arkadaşlar devir internet devri olmuş evet kabul ediyorum çok faydalı yanları da var ama zararları da var ve öğrenciler için gerekli bunu da biliyorum ama İnternetin Öğrencilere Zararları da var:S Peki sizce İnternetin Öğrencilere Zararları neler?

Sayfayı Paylaş