gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

öğrenciler okulu bastı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bir defasında bizim okulda benzer bir olay olmuştu kız meselesi değildi ama müdürü dövmüşlerdi.Naptığını bilmez insanlar nereye varmaya çalışıyorlar anlamış değilim. Samsun'da kız meselesi yüzünden okul basan bir grup genç, kendilerini engellemeye çalışan beden eğitimi öğretmenini bıçaklayıp, bir öğrenciyi de darp etti.
    Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi'nde saat 10.00 sıralarında meydana gelen olayda iddiaya göre, kız arkadaşının başkası tarafından rahatsız edildiğini öğrenen U.S., yanına aldığı arkadaşlarıyla birlikte okula baskın düzenlendi. Okulun girişinde İsmail Ö. isimli öğrenciyi kafa atarak yaralayan U.S. ve arkadaşları içeriye girmeyi başardı. Okulun koridorunda kendilerini dışarıya çalışan beden eğitimi öğretmeni Erdem Ünal'ı da bıçakla bacağından yaralayan U.S., arkadaşlarıyla birlikte olay yerinden kaçtı. Okul idaresinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis, okulun öğrencisi olmadıkları öğrenilen 6 gençten 2'sini gözaltına alınırken, 4'ü aranıyor. Polis, Atatürk Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi 4'ü kız 5 kişinin ise ifadelerine başvurdu.
    Bu arada Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı beden eğitimi öğretmeni Erdem Ünal ile burnundan yaralanan öğrenci İsmail Ö., buradaki tedavilerinin ardından taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

öğrenciler okulu bastı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenciye göre, dershane okuldan iyi

Öğrenciye göre, dershane okuldan iyi

Milli Eğitim Bakanlığı anket yaptı: Lise öğrencilerinin sadece yüzde 8.8'i okullardaki eğitimi kaliteli bulurken, yüzde 45.3'ü "Dershanelerdeki eğitim daha kaliteli" dedi. Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) yapılan bir araştırma, lise öğrencilerinin okullardaki eğitim ve ÖSS hakkındaki görüşlerini ortaya koydu. Öğrencilerin sadece yüzde 8.8'i okullardaki eğitimi kaliteli...
  2. Okul Müdürünün Öğrenci Velisine Şiiri

Okul Müdürünün Öğrenci Velisine Şiiri

Okul Müdürünün Öğrenci Velisine Şiiri Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli Mektubu alır almaz gel artık veli Kimyadan anlamaz,bedenden takla atamaz Yazılıya gelince kopyasız yapamaz Kızınız okulda örnek bir haylaz Sesimi duyar duymaz gel artık veli İyi olur ilerde belki Ama fen 1, türkce iki Kurnazlıga gelince adeta tilki İşler biter...
  3. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  4. okul hayatı öğrenci avatarları

okul hayatı öğrenci avatarları

okul avatarları komik öğrenci avatarları öğrenci

Sayfayı Paylaş