gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Öğrencilere Müjde! 23/24 Nisan da Okullar Tatil!

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu 2013 yılında kutlanacak 23 Nisan ve 24 nisan da okulların tatil olacağı haberine yer vermektedir. 2013 yılı 23 Nisan'a sayılı günler kala öğrencilere tatil müjdesi geldi.. Milli eğitim Bakanının yaptığı açıklamaya göre daha önceki yıllar da olduğu gibi 2013 yılında da iki gün okulların tatil olacağı müjdesini verdi. Haberle ilgili detay bilgilere geçiyoruz.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, önceki yıllarda olduğu gibi 24 Nisan’da ilk ve ortaokul öğrencilerinin tatil yapacağını bildirdi.

Avcı, Türkiye-Gine Ticaret, Ekonomi ve Teknik İşbirliği Karma Komisyonu 2. Dönem kapanış toplantısının ardından yaptığı açıklamada, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ertesi günü, ilkokul ve ortaokulların tatil olacağını ifade etti.

Öğrencilere Müjde! 23/24 Nisan da Okullar Tatil! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (24 Nisan) Doğanlar

Bugün (24 Nisan) Doğanlar

24 nisanda doğanlar 24 nisan da doğanlar nisan Yalnız çalıştıkları zaman çok daha mutlu olurlar. Çevrelerine güvenmek isterler. Yaklaşım tarzları son derece çekimserdir. Onlarda eksik olan tek şey, kişilere yaklaşırlarken sürekli kafalarında soruları vardır. ..Güzel eşyalardan ve mobilyalar almaktan hoşlanırlar.Evlerinin bir bölümünde mutlak bir kütüphaneleri vardır. Güçlü dostlara daima...
  2. 23/10/2010 kınammm 24/10/2010 da düğpünüm varrrr??

23/10/2010 kınammm 24/10/2010 da düğpünüm varrrr??

aşkın göksu aşkın göksu gelinlik mendil gelinlik elbise modelleri mendil modelleri meraba melekler 1ay sonra düğünüm var allah nasip ederse ben mendil altlı gelinlikleri seviyorum sizce modası geçtimi birde antalyadayım gece elbisesi önereceğiniz mağazalar söylermisiniz lütfennn yardımmm edinnnn
  3. Makyaj da müjde Hanımlar!!!

Makyaj da müjde Hanımlar!!!

Sevgili Melek'ler, bundan sonra makyaj yaparken, bir amacınız daha olacak:) Yani sadece güzelleşmek için yaptığınız makyajın başka başka faydalarının olduğunu da öğreneceksiniz :) Çünkü; Fransa’daki St. Etienne Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, makyaj yaparken yapılan hareketlerin vücudu esnettiğini ve kadınların daha dengeli bir duruşa sahip olmalarını sağladığını gösterdi.
  4. 23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika Selam kızlar sizden 23 Nisan Notaları Melodika notalarını rica ediyorum kızımı çalıştırıyorumda:)
  5. İstanbul 'da Yarın Okullar Tatil ! 21 Aralık

İstanbul 'da Yarın Okullar Tatil ! 21 Aralık

Bu konu; 21 aralık istanbulda okullar tatil haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, malum bugün İstanbul 'a mevsimin ilk karı yağdı. Hem de ne yağma. En ufak bir yağmurda felç olan trafiği varın siz düşünün. Çatalca 'dan başlayarak şehir içine doğru gelen kar yağışı hayatı felç etti ve valilikten çocukların beklediği haber geldi; Yarın okullar tatil ! İstanbul...

Sayfayı Paylaş