gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Öğrencileri Motive Edici Sözler.

Konu, 'Egitim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

öğrenciyi motive edici sözler öğrencileri motive edici sözler ders çalışmaya ders çalışma motivasyon sözleri İnternette rastladığım öğrencileri motive edici sözleri aşağıdaki gibidir. Ancak, siz değerli öğretmenlerimiz de sınıflarınızda kullandığınız motive edici sözleri, tecrübelerinizi burada paylaşırsanız daha yararlı bir paylaşım olacaktır. Özel bir dershanenin dış kapısı üzerinde yazıyordu bu sözler ve benim çok hoşuma gitmişti .

'' Yokuşta akmayan ter , inişte gözyaşı olur . ''

"BAŞARI İSTEDİĞİNİ ELDE ETMEKTİR."

"BAŞARI İÇİN ÇOK ŞEY GEREKLİDİR. AMA BUNLARIN EN ÖNEMLİSİ KENDİNE GÜVENDİR."

"KARARSIZLIK VE GECİKME BAŞARISIZLIĞIN ANAHTARIDIR; HEMEN VE ŞİMDİ…"

"YAPABİLECEĞİMİ BİLİYORUM… EVET BİLİYORUM… HİSSEDİYORUM… İSTEKLERİME VE HAYALLERİME ULAŞANA KADAR DEVAM EDECEĞİM."

"SİZİN ÖĞRETMENİNİZ OLDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM…!"

"BÖYLE BİR SINIFA DERS ANLATMAK BÜYÜK BİR ZEVK…!"
    "SİZLER"ÇOK ÖZEL ÖĞRENCİLERSİNİZ."

"SİZ Benim Kendimi İyi Hissetmemi Sağlıyorsunuz. TEŞEKKÜRLER.

"Başaracağınızı biliyordum."

"Siz beni hiç yanıltmadınız."

"Bu sınıfın bütün öğrencileri özeldir.

"Her geçen gün kendinizi yeniliyorsunuz…!

"Kışın soğuğunu çekmeyen, yazın tadına varamaz. Gayret ettiğiniz için kazandınız. Bravo! Tebrik ederim."

“Bilgili insan güneş gibidir. Girdiği yeri aydınlatır. SİZ DE BİR GÜNEŞSİNİZ."

"Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır."

"Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır."

"HER ŞEY SİZİNLE BAŞLAR!"

"ZİRVEDE HER ZAMAN BİR KİŞİYE DAHA YER VARDIR. O KİŞİ SİZSİNİZ."

"BAŞKALARI YAPABİLDİYSE SEN DE YAPARSIN. YAPACAĞINA İNANIYORUM."

"BUNLARI DÜŞÜNMEK DERS ÇALIŞMANIZI KOLAYLAŞTIRIR."

-DERS ÇALIŞMAK = BAŞARI

-DERS ÇALIŞMAK = SAYGINLIK

-DERS ÇALIŞMAK = GÜÇLÜ KİŞİLİK

-DERS ÇALIŞMAK = GENEL KÜLTÜR

-DERS ÇALIŞMAK = ÖZGÜVEN

-DERS ÇALIŞMAK = KAZANMAK

Öğrencileri Motive Edici Sözler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatı Motive Edecek Etkili Sözler

Hayatı Motive Edecek Etkili Sözler

etkili sözler motive sözleri motive mesajları sözler etkili hayat sözleri Hazırlıklı olarak fırsatla karşılaşmak, şans dediğimiz sıçrama tahtasıdır. Bilinçli düşünceden geçirmediğim bir şey beni etkilemez. Kişiler tembel değildir. Sadece, kendilerine esin kaynağı oluşturacak kadar güçlü amaçları yoktur. Etkili iletişim için, hepimizin dünyayı farklı şekilde algıladığının, ve...
  2. Stresin Çoğu Zarar... Azı Motive Edici..!

Stresin Çoğu Zarar... Azı Motive Edici..!

Stratejik Yönetim Danışmanı Prof. Dr. İsmail Üstel, "kişiyi pes etmekten uzak tutan içsel bir güç, başarı kararlığı" olarak tanımladığı motivasyonda, stresin derecesinin belirleyici faktör olduğunu belirtti. Prof. Dr. İsmail Üstel, ruhsal ve fiziksel hayatı olumsuz yönde etkilemeyecek düzeydeki, heyecan ve stresin kişinin profesyonel hayattaki motivasyonunu artırdığını belirterek,...
  3. Burası insanı motive eden sözler

Burası insanı motive eden sözler

motive eden sözler insanı motive eden sözler öğrenciyi edici edici insanı mutlu Hayatta canımız bir şeye sıkılabilir birilerinden güzel sözler duymak insanı mutlu eder ama o birileri hayatınızda yoksa ve sizinde güzel sözler duymaya ihtiyacınız varsa buyrun bu köşede ardaığınızı bulun ama öncelikle bu köşeye insanı motive eden mutlu olmasını saylayan sözler ekleyelim ama sitelerden...
  4. kadınları rencide edici sözler

kadınları rencide edici sözler

rencide edici sözler kadınları rencide eden sözler kadınları edici erkekleri rahatsız "Tanrı yaprağın hafifliğini, ceylanın bakışını, güneş ışığının kıvancını, sisin gözyaşını aldı; rüzgarın kararsızlığını, tavşanın ürkekliğini buna ekledi. Onların üzerine kıymetli taşların sertliğini, balın tadını, kaplanın yırtıcılığını, ateşin yakıcılığını, kışın soğuğunu, saksağanın gevezeliğini,...
  5. Seda Sayan'dan Şoke Edici Sözler!

Seda Sayan'dan Şoke Edici Sözler!

seda sayan, şoke edici sözler, ne dedi, canlı yayın kazası, mayıs 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Canlı yayında ki programında Seda Sayan öyle bir laf etti ki,seyirciler şoke oldu. Sabahın Sedası adlı sabah programıyla ekrana gelen Seda Sayan,kendisiyle ilgili çok enteresan bir espri yaptı. Canlı yayında kendi suratını 'maymunun k. çına'...

Sayfayı Paylaş